Valorant'ta IP adresi bulunur mu?

İsimsizMan09

Decapat
En son girdiğim oyunda bir kişi oyunun başından beri çok sinirli bir şekilde hepimize hakaret etti. Söylediklerine cevap verdiğimizde de hepimizi, ben başta olmak üzere "pazartesi göreceğim ben sizi bekleyin" diyerek sanırım IP adresimi bulup, konumuma erişmekten tehdit etti. Valorant üzerinde bu oyuncu konumuma erişebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bulunmuyor, IP adresini sadece sunucu tutuyor diğer oyuncularla hiçbir şekilde paylaşılmıyor. Ayrıca oyunda profilini gizlemeni tavsiye ederim bazı insanlar gerçekten ruh hastası, saatlerce profilinde sana dair bir şey bulmaya çalışıyorlar...

En son girdiğim oyunda bir kişi oyunun başından beri çok sinirli bir şekilde hepimize hakaret etti. Söylediklerine cevap verdiğimizde de hepimizi, ben başta olmak üzere "pazartesi göreceğim ben sizi bekleyin" diyerek sanırım IP adresimi bulup, konumuma erişmekten tehdit etti. Valorant üzerinde bu oyuncu konumuma erişebilir mi?
Hayır bulunamaz.

Ben o oyunda ki Jett'im, hiçbir şey yapamaz kanka korkma dalgana bak geç. Yine de korkunu geçirmek için Riot hesabının şifresini değiştirip modeme reset at. Zirael bendim.

Ben o oyunda ki Jett'im, hiçbir şey yapamaz kanka korkma dalgana bak geç. Yine de korkunu geçirmek için Riot hesabının şifresini değiştirip modeme reset at. Zirael bendim.
Selam kral. Modeme reset attım şimdi. Ayrıca riot games'e ticket açmıştım kendileri oyuncuya gerekeni yapacaklarmış bilgin olsun muhtemelen banlarlar sağlam şekilde. Bir şey olmayacağını onlar da söyledi. Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı