Valorant'ta kalıcı uzaklaştırma almak

cenesvin

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba sayın hocalarım. Abim oyuna girdiğinde böyle bir hata aldı ve giremiyor hesabına, bilgisayarına baktım ama hile ile ilgili gözüme çarpan hiçbir şey yok. Bu hatayı aldıktan sonra Valorant desteğe bilet yolladığını söyledi. Sizce durum ne olur? Çünkü ben de şaşırdım.

a7e749ec-0290-425f-9294-fe89a0151c5c.jpg

Hocam ya hile yapmışsınız yada bilgisayarınızda crackli bir dosya var, desteğe yazarsanız ne zaman açılacağını söylerler.

Hocam bende tam zıttını yaşıyorum, oyun dosyalarını istediğim gibi değiştiriyorum bir şey olmuyor, grafik bakımından.

Grafik dosyalarıyla oynayabilirsiniz onda problem yok (Bende çok oynadım grafik dosyalarıyla.), ben direk oyun dosyalarından bahsediyorum.

Hocam ya hile yapmışsınız ya da bilgisayarınızda crackli bir dosya var, desteğe yazarsanız ne zaman açılacağını söylerler.

Desteğe yazmış abim, hala cevap bekliyor.

Bir daha hile kullanmayın böyle bir sorunla karşılaşmazsınız.

Hile ile igili bir şey çarpmadı gözüme bilgisayarında. İyi misiniz hocam?

Ayrıca bu hesabı geri alamazsınız, yeni hesap açmanız lazım.

Bende öyle hiisediyorum ama yanlışlıkla atma ihtimalleride var hocam.

Eğer gerçekten hile kullanmadıysa banınız kalkar ama hile kullanılmış bir hesaba girilmişse eğer o yüzden de ban yemiş olabilirsiniz.

Hesaba sadece kendisi giriyor.

Kullandığın performans arttırıcı program varsa onları algılamıştır.

NVIDIA GeForce Experience var ama onu bende kullanıyorum. Olsa bende de olurdu.
Grafik dosyalarıyla oynayabilirsiniz onda problem yok (bende çok oynadım grafik dosyalarıyla.), ben direk oyun dosyalarından bahsediyorum.

Abim beceremez onları sadece masaüstünden valoranta tıklayıp giriyor 😂

Geri
Yukarı