Valorant'ta kavga ettiğim adama numaramı verdim

Merhabalar Valorant'ta ajan seçtikten sonra yükleme ekranında sövmeye başlayan 3 pre vardı. Aşırı toxiclenince anlık gaflete düşüp birinden numara istedim, verdi. Ben de yanlışlıkla WhatsApp'tan "." attım. Sonrasında hemen sildim ve engelledim. Beylikdüzü'nde oturduğumu söyledim. Tabii ki yalan. Bu adam herhangi bir şey yapabilir mi? Ya da ne olabilir en fazla?
Numaranı değiştir

Şöyle bir ihtimal var verdiği numara %90 onun değil. Kimse numarasını kolay kolay vermez. Verdi diyelim numara doğru diyelim numaranı yayarsa suç olduğu için dava açma hakkın var.

Operatörlerin numara değiştirme servisleri mevcut. 25-35 TL arası ücretler ile hattınızı değiştirmeden numara değiştirilebiliyor. Numaranızı değiştirmenizi öneririm. Tanımadığınız insana numaranızı neden verirsiniz anlamış değilim.

Arkadaşlar saçmalamayın, deli misiniz ya siz? Bir şey olmaz kardeşim kullanmaya devam et bu tarz olayların %95'inde sadece numara üzerinden küfürleşme olur numaranı falan yaymaya çalışarak zaman kaybetmez merak etme. Diğer arkadaşlar da sonraki sefere bu kadar çok paranoyak olup milleti yanlış bilgilendirmesin lütfen.

Numaradan yasa dışı sitelerde oturum açabilir. Satabilir (ama satması yasa dışı çünkü kullanıılıyor). +18 sitelerde paylaşır. Herşey yapabilir. Bu yüzden numaranı değiştir.

Geri
Yukarı