Okulda kavga ettiğim çocuk beni döveceğini söylüyor

Synix

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir tane çocuk var bizim ortaokulda bu sene 7. sınıfa başlayacağız. Öyle arkadaştık sonra bu çocuk durduk yere bana küfür etti. Benim de zoruma gitti. Ben de buna küfür ettim. Sonra okul açılınca beni döveceğini söyledi. Arkasına adam mı ne toplamış. Ben de konuştuğumuz platformu sildim. Bu sefer Instagram'dan b*ku yedin yazmış. Sizce ne yapayım?

Arkadaşlar bir tane çocuk var bizim ortaokulda bu sene 7. sınıfa başlayacağız. Öyle arkadaştık sonra bu çocuk durduk yere bana küfür etti. Benim de zoruma gitti. Ben de buna küfür ettim. Sonra okul açılınca beni döveceğini söyledi. Arkasına adam mı ne toplamış. Ben de konuştuğumuz platformu sildim. Bu sefer Instagram'dan b*ku yedin yazmış. Sizce ne yapayım?
Okul idaresine haber ver, ailenle konuş. Gerekirse polis karışır olaya.

Senin ailen, çocuğun ailesini arasın ve konuşsun. Bir daha demez yüksek ihtimal.

Hocam böyleleri belalı tipler. Çocuğun ailesini arasa bile daha da hırslanacak zoruna gidecek ayrıca böylelerin ailesi çocuğunu artık salmış bence işe yaramaz.

Bence korkar ama dediğiniz gibi daha çok kin besleyebilir.

Eğer çocuk boş takılan bir tip ise hiç takma. 8. sınıftayken bir çocuk, kafasına top attığım için güzelce özür dilediğimde beni abisine bıçaklatacağını falan söylüyordu, o günden sonra ne abisi ne de kendisi geldi. Onun dışında ailene durumdan bahset ve abartı şekilde korktuğunu falan belirt ki ailen olaya dahil olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı