Okulda kavga ettiğim çocuk beni döveceğini söylüyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kahkaha tufanı.

Ailenize söyleyin. Nasıl bir tip olduğunu bilmediğim için net bir şey söyleyemem fakat küçükken böyle atarlanıpta hiçbir şey yapmayan çok kişi gördüm.

Arkadaşlar bir tane çocuk var bizim ortaokulda bu sene 7. sınıfa başlayacağız. Öyle arkadaştık sonra bu çocuk durduk yere bana küfür etti. Benim de zoruma gitti. Ben de buna küfür ettim. Sonra okul açılınca beni döveceğini söyledi. Arkasına adam mı ne toplamış. Ben de konuştuğumuz platformu sildim. Bu sefer Instagram'dan b*ku yedin yazmış. Sizce ne yapayım?

Profilindeki thomas shelby fotoğrafına bakılırsa bence çocuğu ve arkasını dövebilirsin dostum (!)

Tenhada sıkıştır seni dövmeden önce sen çocuğu döv göz dağı ver.

Kanka hiçbir şey yapamaz o tipler genellikle eğer arkasında adam olduğundan korkuyorsan kışkırt ve vs atması sağla ben böyle çok adam dövdüm sonra okuldan atıldım.

O ne kadar cesursa sende onun karşısına çıkacak kadar cesur ol. Ondan korkarsan o güçlenir, arkasına 3 - 5 kişi alamaz.

Arkadaşlar bir tane çocuk var bizim ortaokulda bu sene 7. sınıfa başlayacağız. Öyle arkadaştık sonra bu çocuk durduk yere bana küfür etti. Benim de zoruma gitti. Ben de buna küfür ettim. Sonra okul açılınca beni döveceğini söyledi. Arkasına adam mı ne toplamış. Ben de konuştuğumuz platformu sildim. Bu sefer Instagram'dan b*ku yedin yazmış. Sizce ne yapayım?
Erkeksen teke tek gel deyin. Şakayı bırakırsak annene veya okula söyleyebilirsin.

Geri
Yukarı