Valorant'ta kendimi toparlayamıyorum

TEST LİAN

Centipat
Makaleler
1
Arkadaşlar selam sonuna kadar okuyacak arkadaşlara sonsuz teşekkürler Valorant da bugüne kadar hep plat ve elmas gibi düşük olmayan liglerde oynadım oyunu ara ara çok fazla bıraktım ve tam bir ay önce tamamen başladım şu an kötü bir mağusa sahibim fakat çok güzel bir mouse siparişi verdim. Oyun için değil tamamen ihtiyacım olduğu için artık oyunda önümdeki adamı bile vuramıyorum arkası dönük adamı bile vururken çekiniyorum o dereceye geldim yani karşındaki adam iyi bir oyuncu olmamasına rağmen adama çok rahat bir şekilde ölüyorum ve bunun sebebini hiç bilmiyorum.

Genellikle insanın şans eseri yiyeceği vuruşları helal diyorum ve bunu artık bir şans eseri olduğunu düşünmüyorum kendimde hata alıyorum fakat bulamıyorum aimimde bir sıkıntı olmadığına eminim çünkü Tom Clancy's Rainbow Six: Siege gibi bir oyunda halen yüksek birlikte oynuyorum büyük ihtimalle Game sensimde sorun olduğunu düşünüyorum fakat Valorant'a ara ara çok fazla ara verdiğim için ve sürekli bıraktığım için bu bir aydır ciddi bir şekilde tekrar başladığım için sanırım çoğu konuda eksik kaldım.

Yani her şey aim değilmiş onu anladım ne yapabilirim? Nasıl bir yol izleyebilirim? Bana önerileriniz var mı? Şu an iki günden fazladır oyuna girmiyorum kafamı ve mentalimi toplamak için. 13 yaşında oyunu öğrettim kardeşim ve oyunu öğrettiğim bizzat kendim dahi ne kadar uygun olur bilmiyorum ama Prime dönemlerimde oyunu öğrettim insanların hepsi kardeşim dahil şu an herkes 30 40 gibi Killer alıyor ben ise maksimum 15. siz değerli arkadaşlardan tecrübeli arkadaşlardan faydalı bilgiler edinmek isterim.

Şu an kullandığım mouse: https://www.hepsiburada.com/lenovo-gy50z71902-ideapad-m100-rgb-3200dpi-oyuncu-mouse-siyah-p-HBCV000006GQ5D?magaza=Adak bilgisayar&ds_rl=1294343&wt_gl=cpc.6802-IT.shop.camp6458424908adgr77966058715&ds_rl=1294343
Yeni gelecek mouse: https://www.hepsiburada.com/asus-rog-gladius-iii-wireless-26-000-dpi-6-tus-optik-rgb-kablosuz-gaming-mouse-p-HBCV0000084B9S?magaza=BETA PLUS TEKNOLOJİ&ds_rl=1294343&wt_gl=cpc.6802-IT.shop.camp6458424908adgr77966058715&ds_rl=1294343

Son düzenleyen: Moderatör:
Mouse klavye Kulaklık vs. Bunların hepsi oyununu ileri seviyeye çıkarabilir ama asıl yetenek sensin. Game sens kalmamış anladığım kadarıyla. Mental 0. Öncelikle kendini yargılama, gir hayasızca maç at ve rakibini vuramayacağın pozisyonda “beni eziklerler” psikolojisine girme. Mentalini güçlendirdikten sonra biraz alıştırmayla daha iyi seviyeye çıkarsın.

Mouse klavye kulaklık vs. bunların hepsi oyununu ileri seviyeye çıkarabilir ama asıl yetenek sensin. Game sens kalmamış anladığım kadarıyla. Mental 0. öncelikle kendini yargılama, gir hayasızca maç at ve rakibini vuramayacağın pozisyonda “beni eziklerler” psikolojisine girme. Mentalini güçlendirdikten sonra biraz alıştırmayla daha iyi seviyeye çıkarsın.

Dikkate alacağım hocam çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı