Valorant'ta "KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Enesşener

Decapat
Daha fazla  
Bir, 3 veya 4 gün öncesine kadar hiçbir sorun yoktu sonra memlekete 3 - 4 günlüğüne gittik sonra eve geldiğimde oyuna güncelleme geldiğini gördüm oyunu güncelledikten sonra her girdiğimde bana mavi ekran vermeye başladı daha oyuna tıkladım direk mavi ekran veriyor mavi ekran verdiğinde yazdıkları şunlar hata kodu: KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED başarısız:vgk.sys YouTube baktım bu siteye baktım ne yaptıysam olmadı bilen varsa çaresini yazarsa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dump dosyası paylaşın.

Valorant için dediğiniz hata Vanguard kaynaklı olabilir. Kernel düzeyde çalıştığı için hata verebiliyor. Riot ile iletişime geçebilirsiniz.

Valorant için dediğiniz hata Vanguard kaynaklı olabilir. Kernel düzeyde çalıştığı için hata verebiliyor. Riot ile iletişime geçebilirsiniz.
Hocam ne düşünüyorsunuz bilmiyorum ama bu yeni güncelleme acaba Vanguard motorunu ciddi oranda bozdu mu?
Not: Valorant oynamamaktayım.

Hocam ne düşünüyorsunuz bilmiyorum ama bu yeni güncelleme acaba Vanguard motorunu ciddi oranda bozdu mu?
Şahsen, ben de oynamıyorum. Rekabetçi oyunlar bana göre değil. Bu uygulama ile çok sorun yaşayanlara rastlıyoruz. Kernel düzeyde çalıştığı için de mavi ekran verebiliyor. Düzelecektir diye düşünüyorum. Riot ile iletişime geçerek düzeltenler olmuş.

Google Drive'la Tanışın – Tüm dosyalarınız için tek bir yer minidump işte bu

Son düzenleme:

Geri
Yukarı