Valorant'ta kötü oynuyorum

Daha fazla  
CS:GO ve CS2 de sadece HS atarken Valorant'a girince engelli gibi oynuyorum, rank kasamıyorum. Bunun çözümü nedir acaba? + eklemek istediğim bir şey var TR serverinda cok fazla smurf ve troll olduğu için yabancı serverlara geçtim fakat onlarda çok kolsuz direk maç kaybediyoruz nasıl yapabilirim bunu.

Son düzenleme:
CS:GO ve CS2 de sadece HS atarken Valorant'a girince engelli gibi oynuyorum, rank kasamıyorum. Bunun çözümü nedir acaba?

Valorant'ın oyun yapısı daha farklı ondan. Aynısını ben de yaşadım. CS gibi saf aim oyunu olmadığından zorluk yaşaman normal.

Galiba tam emin değilim.

Sensi geçeyim o zaman. Valorant'ta gamesens, CS:GO CS2 gibi çok önemli gamesensi dilersen sorabilirsin. Valorant'la CS:GO bana soracak olursan iki farklı dünya ranked kasmadan önce e-spor maçlarını ve profesyonel oyuncuları izlemeni öneririm sürekli DM (deathmatch) girerek kendini geliştirmeni öneriyorum şu aralar gamesens geliştirmen için Combatry in bir Radiant nasıl düşünür videolarını izleyebilirsin sıkıldığında dahi bir şeyler öğrenirsin bu süreçte dediklerimi yaparsan yüksek eloya çıkarsın aim konusuna değinmedim istediğin zaman sorabilirsin hocam. İyi oyunlar.

Geri
Yukarı