Valorant'ı neden kötü oynuyorum?

1.Kimseyi toxicleme ya da biri seni toxiclese bile mutele geç
2.Aimin test için poligon veya DM gir aimini kötü oldunu hissediyorsan inadına yılmadan üzerine git
3.PC problemleri ya da ping sorunları varsa hallet
4.Oyuna çok fazla ara verirsen aimini az da olsa kaybedersin ve adam vuramazsın
5.Takımda IGL (in-Game leader ) yoksa az bilgin dahi olsa takımını yönlerdir ve takımını infoya zorla
6.Oyunda skinlerle daha iyi olduğunu düşünüyosan bütçene göre çekinmeden al çünkü bu gerçek bir şey
7.Eğer oyun oynayacak arkadaşın yoksa hiç çekinmeden yayıncıların veya YouTuber'ların DC sine gidip kendi rankına göre kişiler bul
8.Ekipmanlarından memnun değilsen para biriktirp bütçene göre bir marka almaya çalış
9.Oyun oynadığın odaya çok dikkat dağıtacak şeyler varsa birileri sürekli girip çıkıyorsa eğer varsa daha sakin bir yere geçmeni tavsiye ederim
10.Her gün iyi oynuyacaksın diye bir şey yok ama iyi oynadığın günde olabildince çok maç at kazanma şansı çok yükselir.

Bu maddelerle immortal rankına kadar geldim deneyimlerim bunlar umarım en yakın zamanda gelişirsin

1.kimseyi toxicleme ya da biri seni toxiclese bile mutele geç.
2.aimin test için poligon veya DM gir aimini kötü oldunu hissediyorsan inadına yılmadan üzerine git.
3.PC problemleri ya da ping sorunları varsa hallet.
4.oyuna çok fazla ara verirsen aimini az da olsa kaybedersin ve adam vuramazsın.
5.takımda ıgl (in-Game leader ) yoksa az bilgin dahi olsa takımını yönlerdir ve takımını infoya zorla.
6.oyunda skinlerle daha iyi olduğunu düşünüyosan bütçene göre çekinmeden al çünkü bu gerçek bir şey.
7.eğer oyun oynayacak arkadaşın yoksa hiç çekinmeden yayıncıların veya YouTuber'ların dcsine gidip kendi rankına göre kişiler bul.
8.ekipmanlarından memnun değilsen para biriktirp bütçene göre bir marka almaya çalış.
9.oyun oynadığın odaya çok dikkat dağıtacak şeyler varsa birileri sürekli girip çıkıyorsa eğer varsa daha sakin bir yere geçmeni tavsiye ederim.
10.her gün iyi oynuyacaksın diye bir şey yok ama iyi oynadığın günde olabildince çok maç at kazanma şansı çok yükselir.

Bu maddelerle immortal rankına kadar geldim deneyimlerim bunlar umarım en yakın zamanda gelişirsin.

Öncelikle oyuna basladigim zamandan beri kovaak kullanıyorum 1saatimi orada geciriyorum ve DM de gunde minimum 500 vuruyorum boyle bir programim var cok iyi de bir takimim var ama oyunda kotu oynadigim için takimdan ayrıldım şoyle soyleyeyim takim arkadasimla vs attigimizda surekli kazanan ben oluyorum ama ne zaman maca girsek arkadasim 30 vuruyorsa ben en fazla 2 vurabiliyorum bronzlarin kosarak beni vurmasi oyunu bilmeyenlerin benden iyi olmasi beni cok sinirlendiriyor ama boyle olunca daha cok uzerine gidiyorum soyledigin tum maddelerinde coktan farkindayim ama olmuyor oyuna girince sanki baska biri oynuyor.

Sıkıntı yok, Raze ile Bucky alıp milletin üstüne uçacaksın, Reyna ile de Stinger alıp kill-E kill-E kill-E kill-E yapıp emeksiz ace atacaksın. Paranın yettiği her elde de Odin çekip duvar arkası taramayı sakın unutma. Radiant'a çıkarsın.
O kadar kötü bir oyun mu?
Eskiden run n gun olayı çok vardı, SMG'ler dışında hepsini nerflediler. Hala her el bedava verilen tabancayla zıplayarak kafadan tek atabiliyorsun tabii.

Sıkıntı yok, Raze ile Bucky alıp milletin üstüne uçacaksın, Reyna ile de Stinger alıp kill-E kill-E kill-E kill-E yapıp emeksiz ace atacaksın. Paranın yettiği her elde de Odin çekip duvar arkası taramayı sakın unutma. Radiant'a çıkarsın.
Oyunu en son ne zaman oynadınız?

Merhaba, yaklaşık 3 4 aydır Valorant oynuyorum. Gold 3'um ve neredeyse 40'a yakın maçı Gold olarak kazandım. Fakat son 2 haftadır surekli kaybediyorum. 20 maçta 18 lose aliyorum ve şu an bronz 3'teyim. Ve hala kotu oynuyorum. Ne yapmami onerirsiniz? Cidden, sanki üzerimde bir lanet varmış gibi.
Hemde Oyunda skin avantajı var. Skinler normal silaha göre daha iyi mermi atıyor. En pahalı skinde mermiler çok iyi giderken daha ucuzunda daha kötü gidiyor.Kısacası P2W oyun

Geri
Yukarı