Valorant'ta mermiler gitmiyor

Mehmet18

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi günler Valorant oynuyorum aylardır aimi adamın kafasına net tutuyorum kafa yemiyor. Yani mermilerim gitmiyor sizce sebebi ne olabilir?

Her kafaya tutup attığınız mermi düz giderse herkes çok iyi oyuncu olur. Zaten Valorant'ta mermiler gereğinden fazla düz gidiyor.

Yok hocam sprey atıyorum oda gitmiyor adamı taradım resmen yakından hepsi ona gıttı benım gördüğüm adam ölmedi bu olaylar başıma çok geldi.

Ayni sorun. Sorun ping falan da degil. Bazen gunlerle iyi gidiyor. Bazen 1 oyun icinde gidip geliyor. Bazen ilk oyun iyi gidiyor. Sonrasi gitmiyor. İnanmasi zor. Ama bir oyunda 20+ vurup digerinde 10'un altinda vurabiliyorum. Hayir rakip guclu falan degil. Benimle oynayan benden zayif birisi vurabiliyor. Ama ben her adam gordugumde oluyorum. Ve bu cok mental bozucu.

Ayni sorun. Sorun ping falan da degil. Bazen gunlerle iyi gidiyor. Bazen 1 oyun icinde gidip geliyor. Bazen ilk oyun iyi gidiyor. Sonrasi gitmiyor. İnanmasi zor. Ama bir oyunda 20+ vurup digerinde 10'un altinda vurabiliyorum. Hayir rakip guclu falan degil. Benimle oynayan benden zayif birisi vurabiliyor. Ama ben her adam gordugumde oluyorum. Ve bu cok mental bozucu.
Yüksek ping ya da paket kaybı söz konusu değil ise mermi gitmesi gerektiği gibi gider. Kendinizi başka şekillerde avutmalısınız. Konu sahibini de yanlış yönlendiriyorsunuz.

Geri
Yukarı