Valorant'ta mouse takılarak hareket ediyor

NyanKa

Hectopat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Kuzenimde bu sorun var. Farklı sokete takmayı farklı mouse denemeyi şu anki mousesini benim PC'de denedik. Garip bir şekilde bu sadece Valorant'ta oluyor. Mouseden Değil.

Kuzenimde bu sorun var. Farklı sokete takmayı farklı mouse denemeyi şu anki mousesini benim PC'de denedik. Garip bir şekilde bu sadece Valorant'ta oluyor.
Bu sorun Valorant ile alakalı değil, farenizde ki IPS değerinin düşük olmasından kaynaklıdır ve çözümü IPS değeri yüksek (150-200) bir fare almak olacaktır. Fareniz bir oyuncu faresi değilse gayet normal ama oyuncu faresi diyerek aldıysanız ayıptır söylemesi kazık yemişsinizdir.

Bu sorun Valorant ile alakalı değil, farenizde ki IPS değerinin düşük olmasından kaynaklıdır ve çözümü IPS değeri yüksek (150-200) bir fare almak olacaktır. Fareniz bir oyuncu faresi değilse gayet normal ama oyuncu faresi diyerek aldıysanız ayıptır söylemesi kazık yemişsinizdir.
kanka takılarak hareket ediyor diyorum anlamamışsın konuyu sanırım biliyorum ama mousesi kaliteli.
Takılmak derken nasıl yani? Fare bazen hareket etmiyor mu? Rival 110 farem de aynı sorunu yaşamıştım, artık sorun yok nedense.
hayır, mesela sola doğru hareket ettiriyorsun takıla takıla gidiyor.

Kanka takılarak hareket ediyor diyorum anlamamışsın konuyu sanırım. Biliyorum ama mousesi kaliteli.

Hayır, mesela sola doğru hareket ettiriyorsun takıla takıla gidiyor.

Şöyle bir şey mi, mesela yürüyorsunuz arkanızdan adam size sıkmaya başlıyor ve arkanızı dönerken fare sizi yarı yolda bırakıyor yani ani dönüş yapamıyorsunuz?

Şöyle bir şey mi, mesela yürüyorsunuz arkanızdan adam size sıkmaya başlıyor ve arkanızı dönerken fare sizi yarı yolda bırakıyor yani ani dönüş yapamıyorsunuz?
Hayır o ucuz mouselerde oluşan bir sorun biliyorum onu mousesi g203 zaten.
Sadece hızlı çevirdiğinizde takılıyorsa fare kalitesiz olduğu içindir.
Yahu arkadaşlar neyini anlamıyorsunuz o sorun değil mousenin kaliteli olduğunu söylemiştim.
yani direk kalmıyor dönebiliyorsun ama takıla takıla gidiyor.

Hayır o ucuz mouselerde oluşan bir sorun biliyorum onu mousesi g203 zaten.

Yahu arkadaşlar neyini anlamıyorsunuz o sorun değil mousenin kaliteli olduğunu söylemiştim.
Sorununuzu anladım. Eski bilgisayarımda Minecraft oynarken çok kasıyordu bende Görev Yöneticisi'ni açıp, Minecraft'a yüksek öncelik vermiştim. Fareyi hareket ettirirken takılmalar oluyordu. Eski haline getirdiğimde düzeliyordu. Buyrunuz belki işinize yarayabilecek çözüm videosu;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı