Oyunlarda oyuncular ve dokular takılarak hareket ediyor

YamukAdam

Hectopat
Makaleler
4
Arkadaşlar 144Hz monitörüm var ama tadını alamıyorum. Oyun Online'de olsa offline de olsa hareket eden cisimler takılarak, duran cisimler de G-Sync kötü çalışıyormuş gibi görünüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Her şeyim günceldir. Dokular kayarak gibi ilerliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hareket eden oyuncuyla temas ettiğinde olan şey oyunla alakalı gibi geldi bana. G-Sync'in en iyi şekilde çalışması için NVIDIA denetim masasından G-Sync ayarları sekmesinden açık olduğundan emin ol. 3D ayarlarının yönetilmesi sekmesinden düşey senkronizasyon açık, maksimum kare hızı 141 olacak şekilde işaretleyip oyun ayarlarından V-Sync'i kapat.

Hareket eden oyuncuyla temas ettiğinde olan şey oyunla alakalı gibi geldi bana. G-Sync'in en iyi şekilde çalışması için NVIDIA denetim masasından G-Sync ayarları sekmesinden açık olduğundan emin ol. 3D ayarlarının yönetilmesi sekmesinden düşey senkronizasyon açık, maksimum kare hızı 141 olacak şekilde işaretleyip oyun ayarlarından v-Sync'i kapat.

G-Sync açık ama alt kısımda 'seçilen ekran, G-Sync uyumlu olarak doğrulanmış değil' yazıyor. G-Sync çalışıyor mu bu durumda?
Bir de dokulara yaklaşınca da aynı durum söz konusu.

Son düzenleme:
G-Sync açık ama alt kısımda 'seçilen ekran, G-Sync uyumlu olarak doğrulanmış değil' yazıyor. G-Sync çalışıyor mu bu durumda?
Bir de dokulara yaklaşınca da aynı durum söz konusu.

Burada belirtmeliyim ki tüm monitörlerde test edilmiş bir özellik olmadığı için sizin monitörünüz için de "seçilen ekran G-Sync uyumlu olarak doğrulanmış değil" yazabilir ancak kesin olmamakla beraber test edilmemiş bile olsa kusursuz çalışabilir ki benimki çalışıyor.

Geri
Yukarı