Valorant'ta nasıl gelişilir?

Gusein

Decapat
Yer
Azerbaycan/Bakü
Merhaba 1 haftadır her şeyden uzaklaşıp oyuna odaklandım günlük 7-8 saat Valorant oynuyorum 1 saat Aim training. Ama değişen bir şey yok bronz 1'im 7/19 15/21 vs. gibi gidiyor. Oyundakiler alay etmesin diye Frankfurt giriyorum küfür ediyorlar. Troll sanıp raporluyorlar. Önerebileceğiniz bir şey var mı? Aimi biraz da olsa nasıl geliştirebilirim? Her kesin önerisine açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Youtubedan radyant nasıl düşünür serileri var onlara bak aimin zamanla gelişir zaten oyun bilgisine odaklan ve en az 2 karakter mainle.

Merhaba 1 haftadır her şeyden uzaklaşıp oyuna odaklandım günlük 7-8 saat Valorant oynuyorum 1 saat aim training. Ama değişen bir şey yok bronz 1'im 7/19 15/21 vs. gibi gidiyor. Oyundakiler alay etmesin diye Frankfurt giriyorum küfür ediyorlar. Troll sanıp raporluyorlar. Önerebileceğiniz bir şey var mı? Aimi biraz da olsa nasıl geliştirebilirim? Her kesin önerisine açığım.

Bir süre farklı oyunlar oyna sonra tekrar Valorant oyna ciddiyim işe yarıyor.

Hocam merhaba öncelikle öneri yapmaya geldim bende eskiden Valorant oynuyordum bende çok araştırma yaptım hatta şu an Valorant'ı tekrar indiriyorum mesajını okudum tek tavsiyem kendine göre ayar yapmak kendine göre sens DPI ayarı gibi oyun içi ayarlarda geçerli ve aim çalışmak zor modda oynamayı dene training de çok vurdukca aimin gelişir Viper vb mainin varsa lineuplarda ustalaş maçı taşımaya oyna kill almaya değil kimseyi dinleme frankurt girsen bile herkesi mutele sana kalmış yani.

Edit: Oynadıkca ve motive ettikce kendini aimine ve kendine daha çok güvenirsen daha iyi oynarsın ben takıma hangi karakter lazımsa onu oynuyordum ama sana kalmış.

Kendine göre bir hassasiyet bul. Eğer hassasiyetin yüksekse olabildiğince düşür. 1 saatini poligonda geçiriyorsan 15 dakika poligon, gerisini deathmatch'e ayır. Ek olarak ajanları nasıl kullanacağını kavramak için e-spor maçları veya radyant elo oyunlarını izleyebilirsin.

Geri
Yukarı