Valorant'ta nasıl gelişilebilir?

RobloxOyuncusu

Picopat
Valorant başladım 1 hafta önce. Bir arkadaş hesap verdi sağ olsun gümüş 3. Fakat ben ne kadar denersem deneyim iyi oynayamıyorum. Karşıma gelen adamlar hep benden iyi oynuyor. Çoğu maçı benim yüzümden kaybediyoruz maximum 3 ya da 4 kişi vuruyorum. Skilleri falan dengesiz atıyorum genelde bizim takıma zarar veriyor. Bu oyunda iyi olmak istiyorum çünkü iyi olmadığım için zevk alamıyorum. Sizce yeni başladığım için bu normal midir yoksa yeteneksiz miyim? Ben bir yere pusup bekliyorum karşıdan gelen adam benden önce vuruyor yine de. Deneyimli arkadaşlardan 1 2 isteğim var.
1- Basit bir karakter önerir misiniz?
2- Nasıl bir antreman uygulamalıyım ölüm maçı mı yoksa poligon mu ya da direk normal oyun mu?
3- Gümüş 3 yüksek bir lig midir yani yeni hesap açıp onda mı oynamalıyım yoksa buradan devam mı edeyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant başladım 1 hafta önce. Bir arkadaş hesap verdi sağ olsun gümüş 3. fakat ben ne kadar denersem deneyim iyi oynayamıyorum. Karşıma gelen adamlar hep benden iyi oynuyor. Çoğu maçı benim yüzümden kaybediyoruz maximum 3 ya da 4 kişi vuruyorum. Skilleri falan dengesiz atıyorum genelde bizim takıma zarar veriyor. Bu oyunda iyi olmak istiyorum çünkü iyi olmadığım için zevk alamıyorum. Sizce yeni başladığım için bu normal midir yoksa yeteneksiz miyim? Ben bir yere pusup bekliyorum karşıdan gelen adam benden önce vuruyor yine de. Deneyimli arkadaşlardan 1 2 isteğim var.
1- basit bir karakter önerir misiniz?
2- nasıl bir antrenman uygulamalıyım ölüm maçı mı yoksa poligon mu ya da direk normal oyun mu?
3- gümüş 3 yüksek bir lig midir yani yeni hesap açıp onda mı oynamalıyım yoksa buradan devam mı edeyim?

Sıfırdan kendine hesap aç 20 seviye olana kadar zaten gelişirsin.
Hiçbir şey bilmeden gümüş 3'te başlaman baştan hata.
Oyun içinde bol bol ölüm kalım girmeye çalış poligonda kolay-ortada botları vurmaya çalış.
Aimini kafada tutmaya çalış düşük DPI ayarla.

Valorant başladım 1 hafta önce. Bir arkadaş hesap verdi sağ olsun gümüş 3. Fakat ben ne kadar denersem deneyim iyi oynayamıyorum. Karşıma gelen adamlar hep benden iyi oynuyor. Çoğu maçı benim yüzümden kaybediyoruz maximum 3 ya da 4 kişi vuruyorum. Skilleri falan dengesiz atıyorum genelde bizim takıma zarar veriyor. Bu oyunda iyi olmak istiyorum çünkü iyi olmadığım için zevk alamıyorum. Sizce yeni başladığım için bu normal midir yoksa yeteneksiz miyim? Ben bir yere pusup bekliyorum karşıdan gelen adam benden önce vuruyor yine de. Deneyimli arkadaşlardan 1 2 isteğim var.
2- Nasıl bir antreman uygulamalıyım ölüm maçı mı yoksa poligon mu ya da direk normal oyun mu?
3- Gümüş 3 yüksek bir lig midir yani yeni hesap açıp onda mı oynamalıyım yoksa buradan devam mı edeyim?
Gümüş 3 yeni başlayan birine göre yüksek bir lig. Kesinlikle ezerler. Basit karakter konusunu kendiniz bulmalısınız çünkü birisi Phoenix sever birisi Neon bilinmez. Antrenmanda Ölüm maçı girmelisiniz ve poligonda kafadan nişan gibi alıştırmalar yapmalısınız.

Takıma katkınız olmadığını düşünüyorsanız sage oynayın ve grim wall ezberleyin. 3 el poligonda zor botlar deneyip elinizi onlara alıştırmaya çalışın ardından 1 el dm atıp maça girin. Gümüş 3 yüksek değil mid sayılır aiminiz gelişince ve oyunu öğrenince yaparsınız.

Dostum eğer eklersen birlikte oynayabiliriz.

Valorant başladım 1 hafta önce. Bir arkadaş hesap verdi sağ olsun gümüş 3. fakat ben ne kadar denersem deneyim iyi oynayamıyorum. Karşıma gelen adamlar hep benden iyi oynuyor. Çoğu maçı benim yüzümden kaybediyoruz maximum 3 ya da 4 kişi vuruyorum. Skilleri falan dengesiz atıyorum genelde bizim takıma zarar veriyor. Bu oyunda iyi olmak istiyorum çünkü iyi olmadığım için zevk alamıyorum. Sizce yeni başladığım için bu normal midir yoksa yeteneksiz miyim? Ben bir yere pusup bekliyorum karşıdan gelen adam benden önce vuruyor yine de. Deneyimli arkadaşlardan 1 2 isteğim var.
1- basit bir karakter önerir misiniz?
2- nasıl bir antrenman uygulamalıyım ölüm maçı mı yoksa poligon mu ya da direk normal oyun mu?
3- gümüş 3 yüksek bir lig midir yani yeni hesap açıp onda mı oynamalıyım yoksa buradan devam mı edeyim?

Öncelikle kendinize yeni hesap açın.
Sonra poligonda kendi aim inizi bulun.
Ve ölüm kalım maçı girin bu oyuna ısınmanızı sağlar.
Karakter olarak Reyna olabilir düşük elo canavarı.

Sage veya omen bana göre basit karakter. Bunlara alışabilirsin.
Poligonda ısınıp, Ardından ölüm kalım girebilirsin.
Yeni hesap açma. Burda kal. Sadece oyun bilgisine ihtiyaçın var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Karakterler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Gümüş 3 yeni başlayan birine göre yüksek bir lig. Kesinlikle ezerler. Basit karakter konusunu kendiniz bulmalısınız çünkü birisi Phoenix sever birisi Neon bilinmez. Antrenmanda Ölüm maçı girmelisiniz ve poligonda kafadan nişan gibi alıştırmalar yapmalısınız.
Hocam neon şuanlık en sevdiğim karakter oldu. Tek sıkıntı mesela q yeteneğini atıyorum bizim takımdakilerin görüşü gidiyor bir duvar atıyorum takımdakiler sövmeye başlıyor. .O duvarları doğru atmak çok önemli sanırım. İnternetten bakacağım.
Dostum eğer eklersen birlikte oynayabiliriz.
Nickiniz nedir hocam birazdan gireceğim oyuna ama kötü oynuyorum söyleyim.

ben naçizane başladığımda demir olup şuanda ölümsüzlük'e kadar çıkmış birisi olarak tavsiyem rank atlamayı kafaya takıp zevksiz oyunlar geçirmendense aimini geliştirmeni (bana göre bu sadece rekabete dayalı oyunlarda olur) ve bunu geliştirirken belli şampiyonları oynamamanı çünkü her birini denemeni ve ilerdeki oyun mantığınla sana uygun olanı seçmeni öneririm. Şu aşamada yapmanız gereken şey yapabildiğiniz kadar rekabete dayalı oyun oynamanız ve toxiclik yapan olursa susturup kafanıza takmamanız çünkü en önemli şey mental sağlığın . Bunu söylüyorum çünkü ölümsüzlük olunca eline bir şey geçecek sanıyorsun ama yine oyundaki insanlar sana çöpsün gibi şeyler diyecek oyunun en üst kademelerinde olmana rağmen .

Geri
Yukarı