Valorant'ta nasıl rank atlanır?

Öyle 1 haftada olursun filan abartı olmuş.
Abartı değil, 1'er hafta da 2 hesabı bronz 1den gold'a çıkarttım. Ki ben üst düzey vaovluk bir oyuncu değilim. Kendim sezon başında Silver'dım 1 haftada Plat oldum. Totalde 30 winle mi ne plat oldum hem de. Yolda 3-5 tane lose illa almışımdır. Fakat oyun üst üste win alıyorsan ve iyi oynuyorsan sana garanti kaybettiğinin minimum 2 katını veriyor. Soldaki foto sezon başı, sağdaki foto şuan ki rankım. Oyunu sık bile oynamıyorum. :D Bu oyunda iyi oynadığın müddetçe rank çıkmak dünyanın en kolay şeyi. Oyun seni destekliyor, iyi oynuyosun hadi yukarı çık diye.
1655283541691.png
1655283564500.png

Ya bu bir iş değil. Bu turnuva değil. Gir oyuna çık. Cidden 2 maç atmak için 1 maç süre de ısınmaya harcamak nedir bana bunu açıklar mısın? Bunu yapabiliyorsan işsizsin demektir.
Rank nedir? Merak ettim.
Aimim kötü oyun bilgim orta ve neredeyse rekabetçiyi açalı 1-2 hafta oldu hala bir rank bile atlayamadım... Ama 2 günde bir maç gibi değil neredeyse her gün en az 1 maç atıyorum.
Öncelkle aim iyi değil diyorsan sana uygun hassasiyeti bulamamışsındır. Biraz prosettings'lere bakmanı öneririm ha sakın ama sakın bir pro oyuncunun tüm ayarlarını kendine direk geçirme. Bir kaç pro oyuncuya bak ortalama sensler nasıl anlarsın. Kendine uygun sens'i bulduğun zaman aim'in otomatik iyileşecektir. Rekabetçiye başlamadan önce bir iki el ölüm maçı oyna elin oyuna ısınsın. Her gün uyuyup uyanınca dahi aim sıfırlanıyor neredeyse bir oyuna ısınma sürecine ihtiyaç duyuyorsun. Oyun bilgini artırmak için pro maçları izle bir de solo yerine duo veya trio girersen 1 ayda golda ulaşırsın.

Abartı değil, 1'er hafta da 2 hesabı bronz 1'den Gold'a çıkarttım. Ki ben üst düzey vaovluk bir oyuncu değilim. Kendim sezon başında Silver'dım 1 haftada plat oldum. Total'de 30 Win'le mi ne plat oldum hem de. Yolda 3-5 tane lose illa almışımdır. Fakat oyun üst üste Win alıyorsan ve iyi oynuyorsan sana garanti kaybettiğinin minimum 2 katını veriyor. Soldaki fotoğraf sezon başı, sağdaki fotoğraf şu anki rankım. Oyunu sık bile oynamıyorum. :D bu oyunda iyi oynadığın müddetçe rank çıkmak dünyanın en kolay şeyi. Oyun seni destekliyor, iyi oynuyosun hadi yukarı çık diye.
Eki Görüntüle 1420398Eki Görüntüle 1420401

Bu oyunda arkadaşların ısrarı üzerine girdim oynuyorum. Onları sırtlamaya çalışıyorum ama kızlarla oynayınca bir yere kadar taşıyorsun :D.ciddiye alarak oynamak istemiyorum. Zaten işten stresli oluyorum bir de üstüne oyundan stresli olmayayim :D.ama evet CS:GO'ya göre çok daha rahat.

Rank nedir? Merak ettim.

Öncelkle aim iyi değil diyorsan sana uygun hassasiyeti bulamamışsındır. Biraz prosettings'lere bakmanı öneririm ha sakın ama sakın bir Pro oyuncunun tüm ayarlarını kendine direk geçirme. Birkaç Pro oyuncuya bak ortalama sensler nasıl anlarsın. Kendine Sens'i bulduğun zaman Aim'in otomatik iyileşecektir. Rekabetçiye başlamadan önce bir iki el ölüm maçı oyuna elin oyuna ısınsın. Her gün uyuyup uyanınca dahi aim sıfırlanıyor neredeyse bir oyuna ısınma sürecine ihtiyaç duyuyorsun. Oyun bilgini artırmak için Pro maçları izle bir de solo yerine Duo veya Trio girersen 1 ayda golda ulaşırsın.

Rankım Gold 2.rankımın önemi yok çünkü Full skin aldım ve haftada 2-3 maç kızlarla atıyorum. Ciddiye aldığım bir oyun bile değil. Evet haftada 2-3 maç atıyorum. Battle Pass'i aldım daha fulleyemedim bile düşün. Ama immo arkadaşlarla dostluk maçı attığımızda da sırıtmıyorum. Aimim CS:GO'dan geliyor.
Isınmış oluyorum.

Hocam nükteyi anlamadınız ısrarla. Son 1 kez daha söylüyorum daha da bu konuda yorum yapmayacağım. 60 dakika neye ısınıyorsun?

Aimim kötü oyun bilgim orta ve neredeyse rekabetçiyi açalı 1-2 hafta oldu hala bir rank bile atlayamadım... Ama 2 günde bir maç gibi değil neredeyse her gün en az 1 maç atıyorum.
İlk defa rekabetçi FPS oynuyorsan, fare hakimiyetini sana kazandırmak lazım. Aim lab gibi uygulamalar, normalde Aim geliştirmeye üst düzey yardımcı olamazlar, ancak fare hakimiyeti olmayan biri için biçilmiş kaftanlar. Fare hakimiyetini kazanana kadar, günde 30 dakika aim lab oynamanı tavsiye ederim. Her gün 2 de DM atsan, tertemiz fare hakimiyeti. DM oynarken ses kas ama sakın shift basma veya cross'unu belli bir köşede tutup bekleme. Sürekli adam ara. Cross'unu yerde tutma veya çok yukarıda tutma. Adamların kafa hizasını bul, öğren ve orada tut. Böylece rakibine tepki vermen kolaylaşır.

Sen orada 1 saat değil direkt rekabetçi için aim ısıtmaya gerek var mı dedin şimdi de yapılır ama 1 oyun süresi değil diyorsun. Dansöz gibi kıvırıyorsun kardeşim ayrıca emin ol kimsenin senin gibi birinin CS:GO tecrübelerine ihtiyacı yok. Ayrıca bana işsiz diyor kendisi 2 haftada 600 mesaj kasmış :D

Şirkette yöneticiyim. Şirket yönetiyorum. Şirkette boş vaktim çok malum yöneticiyim...ve sadece şirkette mesaj atıyorum. Başka soru var mıydı? Ah evet şu anda da şirketteyim.

Rankım Gold 2.rankımın önemi yok çünkü Full skin aldım ve haftada 2-3 maç kızlarla atıyorum. Ciddiye aldığım bir oyun bile değil. Evet haftada 2-3 maç atıyorum. Battle Pass'i aldım daha fulleyemedim bile düşün. Ama immo arkadaşlarla dostluk maçı attığımızda da sırıtmıyorum. Aimim CS:GO'dan geliyor.

Hocam nükteyi anlamadınız ısrarla. Son 1 kez daha söylüyorum daha da bu konuda yorum yapmayacağım. 60 dakika neye ısınıyorsun?

Hocam ben oyuna başlayalı çok olmadı aslında. Isıınma değil de aimimi geliştirmeye çalışıyorum aslında. Günde 3 ranked gireceğime ilk poligona girip 2 ranked giriyorum.

Hocam ben oyuna başlayalı çok olmadı aslında. Isıınma değil de aimimi geliştirmeye çalışıyorum aslında. Günde 3 ranked gireceğime ilk poligona girip 2 ranked giriyorum.

Bilmiyorum ben vakti kısıtlı biriyim. Akşamları işten sonra 19:30 da evde oluyorum. Onda da Valorant gireceksem eğer poligon vs girmiyorum zaten ilk maçtan keyif aldıysam 2. maça giriyorum. Keyif almadıysam tek maç yetiyor. Ben daha çok FIFA'cıyım.

Geri
Yukarı