Valorant'ta neden bu kadar çok smurf var?

Kardeş iyi misin sen? Herifler günler boyu uyumuyor elo dog gibi rank kasıyor smurf gelıyor - yediriyor tamam hadı oyunculugu geçtim immodaki adam 360Hz 1 ms ile oynuyor Gold plat 75 sence bu bilege dayalı bir şey mi tek?

Kanka inanma şuna goldkar kötü diye o rankta ben 75Hz 1ms ile immıda oynuyorum. Kendini kandırmak bu yaptığın.

Aynen kardeşim benim 75 ile seni immoda rahat bırakmazlar zaten 75 Hz ile immo oluyorsan git e-sporcu ol ahahaha.
Foto atarım birazdan.

Aynen kardeşim benim 75 ile seni immoda rahat bırakmazlar zaten 75 Hz ile immo oluyorsan git e-sporcu ol ahahaha.

Kötü oynadığını kabul etmen gerek. :D
image.png

Son düzenleme:
Eğer oynayan normal bir insan türü ise 30 seviye ile 150 seviye olan bir kişinin arasında fark vardır.
Derecesiz oynarsanız bir önemi yok karşınıza imo da gelebiliyor siz demirken.

Dereceli oynarken de levelin bir önemi yok çünkü karşınızda ki insan da gümüş atıyorum. Adam 350 level ama gümüş

Bugün yine bir gireyim dedim benim seviyem 30 karşıma her maç 130-200 seviye arası adamlar geliyor takımıma da geliyor. Adam vuramıyorum gerçekten moral bırakmıyor bunlar. Neden bu kadar smurf var bu lanet oyunda?

Hocam derecesiz girince her ranktan insanlar gelebiliyor ben de 270 levelim plat elodayım derecesiz girince Silver adam bile gelebiliyor. Bu smurf demek değil, smurf benim demir eloda oynamam gibidir.

Fotoğraf atarım birazdan.

Kötü oynadığını kabul etmen gerek. :DEki Görüntüle 1677800

Rankınıda gostersene veya gameplayını yayın açıp? CS:GO Master guard Ll'ye kadar çıkmışlıgım var Valorant gıbı çocuk oyununda Gold plat arasında mı sıkışırım? Geçen Gold eloda dıa geldi boş yapma çocuk.

Oyunun zaten saçma bir sistemi var:

İstediğin kadar vur maçı kaybediyorsan oyun sana kafayı takmış ve "lose streak" yapacaksın birkaç maç daha.

Kötü oynadığın halde takımın hala kazanıyorsa oyun seni yukarı çıkarmaya çalışıyordur.

Tamamen bu 2 durumdan ibaret bir rank durumu var.

Rankınıda gostersene veya gameplayını yayın açıp? CS:GO Master guard Ll'ye kadar çıkmışlıgım var Valorant gıbı çocuk oyununda Gold plat arasında mı sıkışırım? Geçen Gold eloda dıa geldi boş yapma çocuk.

Keleş yüksek bir rank değil hocam. FACEIT oynuyorsanız leveliniz nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı