Valorant'ta neden bu kadar toxic oyuncu var?

k4moncik

Hectopat
Arkadaşımın altın hesabına girdim. Düşük rankta oynamak istiyordum ama girmişliğime pişman oldum. Maçtaki herkes toxic, 6. rounddan ff diyorlar. Jett vuramadı ilk 4 round adamlar öyle bir toxicliyor ki anlatamam. Maç 1-5 diyorum çeviririz diye, herkes bir anda üstüme saldırdı.

İstanbul'da solo oynayan var mı hâlâ?

Arkadaşımın altın hesabına girdim. Düşük rankta oynamak istiyordum ama girmişliğime pişman oldum. Maçtaki herkes toxic, 6. rounddan ff diyorlar. Jett vuramadı ilk 4 round adamlar öyle bir toxicliyor ki anlatamam. Maç 1-5 diyorum çeviririz diye, herkes bir anda üstüme saldırdı.

Yaş ortalaması 10 oluyor çoğunlukla o elolarda 11 12 yaşındakiler var.

Geçen kafamız esti çocuklarla bir LoL atalım dedik, internet kafeye gittik. Bilin bakalım gözlerim nelere şahit oldu. 11-12 yaşındaki çocuklar e-sporcu tripleri, ağızda bitmeyen küfürler, öldüğü zaman bitmek bilmeyen sövüşmeler, takımdakileri suçlamalarla Valorant oynuyorlar. Girdiğimize pişman olduk.

Gold elo Valorant'ın açık ara en zor elosudur. Bu eloda toxicler, akıl almayacak yerlerde pusarak side tutanlar, immo ve Radiant'lara oranla çok daha agresif pickler atıp tryhard oynayanlar mevcuttur, pek çok yüksek rankta yayıncıyı izlersen maçların Gold eloya oranla çok daha rahat geçtiğini görebilirsin. Bu elo sizi diğer rankların aksine ek olarak psikolojiniz ile de sınar. Ek olarak bu Toxic'lerin çoğunluğu sanılanın aksine çocuklar değil yetişkinlerden oluşmaktadır ve diğer sunucularda da yabancı toxiclerde mevcuttur. Üstelik bataklık gibidir, Gold elodan düşmekte çıkmakta imkansız gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı