Valorant'ta psikolojik olarak gövdeye nişan almak

zMehmetXLL

Centipat
Daha fazla  
Valorant oyuncusuyum, poligonda botları kafalarından hızlı bir şekilde vuruyorum fakat oyuna gelince çok heyecanlanıyorum ve gövdeye nişan alıyorum.
Oyuna ilk başladığımda da gövdeye nişan alıyordum fakat bilmediğim içindi şu an biliyorum kafaya vurmam gerektiğini. Nokta Crosshair kullansam da ani dönüşlerde crossu ekranda anlık olarak kaybediyorum.

Gerçek hayatta özgüven problemi yaşıyorsan bu ister istemez oyunlara da yansıyor. Bir de sesli iletişim aracılığıyla şunu yap, bunu yap gibi komutlar vermeye çalışanlar da o an seni heyecana ve strese sokabilir. Poligonda gayet kafaya nişan alabiliyorum diyorsun, sorun online modda zaten. Mikrofonları tamamen sustur, kendi oyununu kendin odaklanarak oyna bırak onlar konuşupdursun.

CTRL'ye basıyorsundur bence. Basmamaya bak.
Çok haklısın artık reflex olmuş neredeyse her atışımda CTRL'ye basıyorum CTRL tuşunun yerini değiştirmiştim fakat lazım oluyor diye tekrar eski haline getirdim.

Çok haklısın artık reflex olmuş neredeyse her atışımda CTRL'ye basıyorum CTRL tuşunun yerini değiştirmiştim fakat lazım oluyor diye tekrar eski haline getirdim.
Evet özgüven bende 3/10. İletişim eksikliğide var. Bildiğimiz konuşmayı bilmiyorum.

Hocam dürüst olayım çıktığından beri Valorant oynuyorum ama CTRL'nin bana zarardan başka hiçbir şeyi olmadı, bırakın şu CTRL aşkını hem aim'i de bozuyor

Yeni konular

Geri
Yukarı