Valorant'ta R5 3600X 65-70° Sıcaklığa Çıkıyor

ineffablefishy

Hectopat
İşlemcimde termal macun yok, bugün internetten sipariş verip alacağım. Macun gelesiye kadar Valorant oynasam sıkıntı çıkar mı? 65-70 derece arası oluyor.

Sistem:
MSI RTX 2070 Super Gaming X Trio
Ryzen 5 3600X (Stok Fan)
16 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemcimde termal macun yok, bugün internetten sipariş verip alacağım. Macun gelesiye kadar Valorant oynasam sıkıntı çıkar mı? 65-70 derece arası oluyor.

Sistem:
MSI RTX 2070 Super Gaming X Trio.
Ryzen 5 3600X (stok fan)
16 GB RAM.

Hocam nasıl yok. Stok fan mı kullanıyorsunuz. Eğer stok fansa stok fanfa termal macun basılı geliyor.
Edit:Stok Fanmış tamam hocam stok fanda termal macun basılı geliyor zaten.

Sistem:
MSI RTX 2070 Super Gaming X Trio
Ryzen 5 3600X (Stok Fan)
16 GB RAM
Olmaz, 70 derece Valorant için biraz fazla ama dert edilecek bir sıcaklık değil.

İşlemcide nasıl termal macun yok? Stok fanın altında en azından sürülü olması gerek. Zaten olmasa 65-70 derecede çalışmaz birkaç saniye sonra sistem kendini kapatır. Yani termal macun var ve oynayabilirsin.

İşlemcide nasıl termal macun yok? Stok fanın altında en azından sürülü olması gerek. Zaten olmasa 65-70 derecede çalışmaz birkaç saniye sonra sistem kendini kapatır. Yani termal macun var ve oynayabilirsin.
Kapatmıyor aslında ben 5-6 sene boyunca termal macunsuz kullandım i3 2120 işlemcimi 30-40 derece takılıyordu. Arkadaşın söylediği değerler doğrudur ama termal macun şart tabii ki.

Hocam nasıl yok. Stok fan mı kullanıyorsunuz. Eğer stok fansa stok fanfa termal macun basılı geliyor.
Edit: Stok Fanmış tamam hocam stok fanda termal macun basılı geliyor zaten.

Olmaz, 70 derece Valorant için biraz fazla ama dert edilecek bir sıcaklık değil.

Macun hiç mi yok? Eğer öyle ise bu değerler çok iyi.

Riske atma bence Hocam.

Hocam Vatan'dan aldım ayriyeten bir macun sürmediler stok fan kullanıyorum kendim alıp süreceğim.

Oynayabilir miyim yani?

Geri
Yukarı