Valorant'ta rütbe atlayamıyorum

Smurf olanlar giriyor demir 1'e hop hop zevkini alıp bırakıyor. O yüzden asıl demirler 2 ve 3'te oluyor

Demir Elo dünyanın en kolay elosudur. Smurf dedikleriniz büyük ihtimalle silver falandır. Cidden biraz movement ve aim çalışsanız 3-4 günde çıkarsınız.

Doğru hassasiyet işi çok karışık. Yayıncılara falan bakıyorum 0.3 yada 0.4 ile oynuyorlar. Öyle ayarlarınca mauseyi zar zor döndürüyorum ben :D. 0.6 ile oynuyorum
400 dpi kullanıyorsanız 0.6 normal hatta ben de öyle kullanıyorum ama 800 dpi için 0.6 çok fazla.

Ha bir de hocam ben Reyna oynarım ama arkadaşla oynuyorum 2/18 gidiyorum kendi başıma 23/7 falan oluyor nedeni ne acaba?
Bir çok nedeni olabilir arkadaşların çok bencil ve takım oyunu oynamıyorsa oluyor genelde bunlar. Ha bu arada adam eksik olursa çağırın beni de takım arkadaşı bulmakta zorluk çekiyorum. 😂

Doğru hassasiyet işi çok karışık. Yayıncılara falan bakıyorum 0.3 ya da 0.4 ile oynuyorlar. Öyle ayarlarınca mouseyi zar zor döndürüyorum ben :D. 0.6 ile oynuyorum.

Herkesin farklı rahatlığı var.

Bir çok nedeni olabilir arkadaşların çok bencil ve takım oyunu oynamıyorsa oluyor genelde bunlar. Ha bu arada adam eksik olursa çağırın beni de takım arkadaşı bulmakta zorluk çekiyorum. 😂
Gelin de ben şimdi sizle de oynamıyım 2/18 😂

Doğru hassasiyet işi çok karışık. Yayıncılara falan bakıyorum 0.3 yada 0.4 ile oynuyorlar. Öyle ayarlarınca mauseyi zar zor döndürüyorum ben :D. 0.6 ile oynuyorum
Sana bir yöntem söyleyeyim. Örneğin istediğin hassasiyet 0.4 ama sana çok yavaş geliyor değil mi? O halde hassasiyetini 0.28- 0.30 civarı yapıp bir gün öyle oyna ertesi gün 0.4 olarak ayarlarsan sana yavaş değil aksine hızlı gelir o hassasiyet. Bu da benden bir bilgi olsun. 😉

Demir Elo dünyanın en kolay elosudur. Smurf dedikleriniz büyük ihtimalle silver falandır. Cidden biraz movement ve aim çalışsanız 3-4 günde çıkarsınız.

400 dpi kullanıyorsanız 0.6 normal hatta ben de öyle kullanıyorum ama 800 dpi için 0.6 çok fazla.
Silver fazla geliyor demir maçına doğru hocam ancak diyelim 2 el kazandım üst üste her maçtada en kötü 15 kill. Direk beni boostluyup demir 2 yapmıyor demir 1 de takıp kalıyor. Sonrasında 3 el girince karşıda 2 gümüş bizim takımda hepsi derecesiz olunca işler o zaman tersine çevriliyor. Başladığın yere dönüyorsun 🤣

Gelin de ben şimdi sizle de oynamıyım 2/18 😂
Cidden hiç önemli değil herkesin kötü maçları vardır. 😃 Arada bende 6-7 vurarım önemli olan o maç hatalarının farkına varıp gelecek maç o hataları yapmamak. Herkes yavaş yavaş gelişir yani değil mi?

Silver fazla geliyor demir maçına doğru hocam ancak diyelim 2 el kazandım üst üste her maçtada en kötü 15 kill. Direk beni boostluyup demir 2 yapmıyor demir 1 de takıp kalıyor. Sonrasında 3 el girince karşıda 2 gümüş bizim takımda hepsi derecesiz olunca işler o zaman tersine çevriliyor. Başladığın yere dönüyorsun 🤣
Takım arkadaşı farkı işte. 😒

Sizi boostlamak isterdim ama okul nedeniyle Valorant'a 8 ay ara verdim. Bu durumda yapabileceğiniz tek şey rankı biraz daha yüksek olan insanlarla tanışıp onlardan kendinizi Bronza boostlatmak.

An itibariyle Gümüş 1 rütbesine ulaştım. Gerçekten şunu farkettim tüm troll,smurfler demir liginde karşınıza çıkıyor ve rank yükselmenize çok engel yaşatıyorlar. Bronz olduktan sonra asıl demirleri görmeye başlıyorsunuz koşarak tarayan olsun. Sensi yüksek v.b

Duo girmen lazım hatta bulabiliyorsan 3 kişi olun. Senin 20-25 vurman önemli değil. Site girişlerde ve savunmalarda ikili oyun yapmanız lazım. Mesela breach flash attı reyna girdi. Zaten demir eloda o flashı yiyip öleceklerdir.
Ve rank yükselmek istiyorsan smoke ve sentinel oynamayı da öğrenmen lazım. Bu oyun sadece adam vurmak değil mantığını anlaman lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı