Valorant'ta lig atlayamıyorum

En basitinden ben 2 ay öncesine kadar bronz gümüş arası dolaşıyordum. Dediğiniz gibi her maç MVP vb oluyordum fakat takım oyununa önem vermiyordum sesli sohbeti bile açmıyordum. Şu an dia 1'im ve her zaman solo girip takımı yönlendiriyorum. Takımdakilerin aiminin çok da iyi olmasın a gerek kalmıyor, el başlarında genelde takıma ne yapması gerektiğini söyleyip ne yapmam gerektiğini soruyorum. Böyle devam edersem yakında immortal olacağımı düşünüyorum. Bu arada lig atladıkça oyuncu farkını çok iyi hissedebiliyorsunuz bu da sizi motive ediyor.

Hocam bende şöyle oldu ben Gold'dan 2 haftaya yakın bir sürede yüceliğe geldim medeniyet gördüm.

Şuanda takımda yapmam gereken görevin daha fazlasını yapıyorum.Benim şikayetim de o zaten.Takımda iş olmaması.Adam akıllı bir takımda oynayıp herkes görevini yapıpta eksi yesem zoruma gitmez ama smoke atmayan heal vermeyen takimda eksi yiyince çıldırıyorum.
Hocam takıma bilgisiz adam geliyorsa Tr girmeyin belli bir süre

Evet bu konuda hak veriyorum ama hocam platta oynadınız mı şu anki haliyle gerçekten pusanından tutun cins cins adamı dolmuş plata.

Hocam eskiden oyunda bayağı sinirleniyordum ve insanlara hakaret ediyordum, birkaç kere yasak yemişliğimde var. Bu olaylar yüzünden hesabınızın liyakatı düşüyor yani kendinize benzeyen oyuncularla eşleşiyorsunuz. Liyakatı arttırmak içinse dediğim gibi takımla iş birliği içinde olmanız gerekiyor. Örneğin takıma toxic biri geldiği zaman susturun geçin veya psikolojik şiddete başvurun. Sonuç olarak o maç kaybedecek olsanız bile bir daha görmeyeceğiniz insanlar için sinirlenmeye gerek yok. Bu sayede liyakatınızın artacağını umuyorum.

Hocam 1.5 aydır PLAT1-2 arasında geliyorum. Bu iş anormal olmaya başladı. Oyunun bence puanlama sistemi çok yanlış. 5 vuran adama -20, 25-30 vuran adama -5 vermesi gerek. Sonucta orta da uğraş var.

Hocam oyun içi ismini bırakabilir misin bende sana vereyim oyun içi smurf hesabımı noiRe#asc11

Hocam 1.5 aydır plat1-2 arasında geliyorum.Bu iş anormal olmaya başladı.Oyunun bence puanlama sistemi çok yanlış.5 vuran adama -20,25-30 vuran adama -5 vermesi gerek.Sonucta orta da uğraş var
Bu konuda haklısınız 24 vurduğum maçta +19kp alırken 17 vurduğum maçta +21kp almıştım saçmalık çok var hem de.

Bu arada frankfurt girin, adamlar 12-0 olsa bile toxiclemiyorlar maçı.

Bu konuda haklısınız 24 vurduğum maçta +19kp alırken 17 vurduğum maçta +21kp almıştım saçmalık çok var hem de.

Bu arada frankfurt girin, adamlar 12-0 olsa bile toxiclemiyorlar maçı.
Bundan sonra Frankfurt gireceğim.Tavsiyeleriniz için teşekkürler.

İşte tam olarak burada killin çok önemli olmadığı anlaşılıyor. Örneğin bir maçı ne kadar fark ile kazanırsanız daha çok kp verir gibi bir yargı var fakat bu yanlış. Aynı şekilde ölmemek te iyi değil. Yeterli sayıda ölüm çatışma skorunuzu arttırıyor bu da kp sayısında etkili oluyor.

İşte tam olarak burada killin çok önemli olmadığı anlaşılıyor. Örneğin bir maçı ne kadar fark ile kazanırsanız daha çok kp verir gibi bir yargı var fakat bu yanlış. Aynı şekilde ölmemek te iyi değil. Yeterli sayıda ölüm çatışma skorunuzu arttırıyor bu da kp sayısında etkili oluyor.
Evet kd'miz önemli.

Geri
Yukarı