Valorant'ta satılan hesap geri alındı ve dava süreci başladı

QuingEss

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba, ben Valorant hesabı al sat yapıyorum ve hesapcomtr adlı sitede 760 TL değerinde Valorant hesabı sattım. Sattıktan 1 hafta sonra alıcı hesaba erşimi kaybettigini söyledi.

İlk maili bende olmadıgından herhangi bir şey yapamayacagımı söyledim. Ardından site hesabımı kapatmıs ve bugün adıma dava açıldıgını söyleyen bir SMS aldım.
Ve hesabı aldıgım kişiye ulasamıyorum. Site iade yaparsanız dava kapanır diyor. Dava açılır mı? Açılırsa süreç nasıl işler?

Dosya Ekleri

• IMG_6253.png
    IMG_6253.png
    513,6 KB · Görüntüleme: 89
  • IMG_6252.png
    IMG_6252.png
    140,9 KB · Görüntüleme: 89
  • IMG_6254.jpg
    IMG_6254.jpg
    305,7 KB · Görüntüleme: 93
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben Valorant hesabı al sat yapıyorum ve hesapcomtr adlı sitede 760 TL değerinde Valorant hesabı sattım. Sattıktan 1 hafta sonra alıcı hesaba erşimi kaybettigini söyledi.

İlk maili bende olmadıgından herhangi bir şey yapamayacagımı söyledim. Ardından site hesabımı kapatmıs ve bugün adıma dava açıldıgını söyleyen bir SMS aldım.
Ve hesabı aldıgım kişiye ulasamıyorum. Site iade yaparsanız dava kapanır diyor. Dava açılır mı? Açılırsa süreç nasıl işler?

Legal olmayan bir işi davamı ediyorlar xd tamamen korku amaclı.

Boşverin hocam uyuşturucu ticaret yapanlar yasa dışı olduğu için birbirine nasıl dava, şikayet açamıyorsa bu da aynı durum.

Yasal olmayan ticaretin hukuki sonucu satanın her türlü suçlu çıkması olur. Diğer hesap çalıntı da olabilir. Durum daha da vahim olur. Umursanmayan taş baş yarar. Buraya danışacağına bir Avukata danış. Ama tebligat gelmesini bekle önce ve içeriğine göre danış. Avutkatlar da sütten çıkmış ak kaşık değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı