Valorant'ta sebepsiz yere performans düştü

Denizkes

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar dün mis gibi Valorant oynuyordum, kasma yoktu. Ertesi gün girdim FPS değerlerim normalde 75 sabit oluyor ama şimdi 30-40-20 ve çok fena drop yiyor. Ancak ekran kartının driver güncellemesi yok ve dünkü driver'ın aynısı. Windows'a güncelleme de gelmemiş, virüs taraması yaptım, bir şey bulamadı. CPU değerlerim hala stabil. Sorunu nasıl çözerim?

Isı değerleri nasıl?
Güncelleme geldi ise normal.

Valorant'ın son güncellemesini yaptıktan sonra oyuna girdiğimde kasmaya başladı. Sıcaklık değerleri normal.

Oyunun bir sorunu olabilir. Bugün güncelleme yaptım takılmalar arttı.

Evet, ben de dün gece yapmıştım. Sabah güncelleme olduğunda girince takılmaya başladı.

6100 FX, ASUS M5A97 anakart APU version Turbo Core aktif 14 GB RAM, 1050 Ti 4018 MB.

Arkadaşlar dün mis gibi Valorant oynuyordum, kasma yoktu. Ertesi gün girdim FPS değerlerim normalde 75 sabit oluyor ama şimdi 30-40-20 ve çok fena drop yiyor. Ancak ekran kartının driver güncellemesi yok ve dünkü driver'ın aynısı. Windows'a güncelleme de gelmemiş, virüs taraması yaptım, bir şey bulamadı. CPU değerlerim hala stabil. Sorunu nasıl çözerim?
Ben de geçen günlerde 80 FPS alırken son güncelleme sonrasında FPS'im 55-60 olmuştu. Durduk yere oyuna droplar giriyor.

Geri
Yukarı