Sebepsiz yere VAC ban yedim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MBeraTr

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle hile yapmadığımı söyleyeyim. Şimdi bazı çok akıllı arkadaşlar çıkar diye söyleyeyim, benimki Overwatch ban yani muhtemelen yanlış karar verildi. Arkadaşlar merhaba. Az önce hile kullanmadığım halde Overwatch banı yedim. Ben uzun süredir CS oynuyorum ve hile kullanmadım arada bir girip rekabetçi girip çıkıyordum bazen topluluk sunucularında oynuyordum o kadar emek verdim yetenek grubum falan sıfırlanmış skinlerim falan vardı hepsi gitti hesabın açılma ihtimalı var mı?
-Oyun yasağı ile VAC yasağı arasındaki farklar nelerdir?

resim_2020-12-29_131738.png

resim_2020-12-29_131726.png

İyi oynayınca reportlayan tipler Overwatch yapıyor. Sonra böyle oluyor. Hileyi düzgün saklayanıda anlamıyorlar. Düsük ranklara laf etmiyorum ama Overwatch yapmasï saçma zaten üst ranklar FACEIT girip mm umursamadıgı için çogu Overwatch nova tayfa yapıyor oluyor.

Müfettiş olunca kafana göre ranklar gelmiyor yalnız, novalar sadece Silver ve novalara bakabilir, Mg'ler Silver, nova, mg vs. öyle kafasına göre nova globale bakamıyor. Hem Ow'den de banlanmak o kadar kolay değil. 1tane değil ki 8-10TANE müfettiş aynı oyuna bakıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı