Valorant'ta skin nasıl alınır?

Hamsi ismaH

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar mağazaya giriyorum istediğim skini bulamıyorum. İstediğim skin İyon Phantom. Koleksiyona giriyorum orada gözüküyor kaplamayı aç kilitli. Açmak için önceden para mı yüklemek gerekiyor? Yoksa orada satın al tuşu gibi bir şey mi var? Bir de İyon Phantom ne kadar tutar?

Arkadaşlar mağazaya giriyorum istediğim skini bulamıyorum. İstediğim skin İyon Phantom. Koleksiyona giriyorum orada gözüküyor kaplamayı aç kilitli. Açmak için önceden para mı yüklemek gerekiyor? Yoksa orada satın al tuşu gibi bir şey mi var? Bir de İyon Phantom ne kadar tutar?

Galiba Store'ye çıkması gerekiyor önce, beklemeniz lazîm galiba.

Mağazanızın en altındaki skinler o gün alabileceğiniz skinlerdir ve kişiye özeldir. İstediğiniz skin gelene kadar her gün girip bakmanız lazım.

Kardeşim kimsenin işine karışmak istemem ama ben skin almak yerine steamde çok güzel oyunlar aldım.Xbox Game Pass aldım skin almak yerine.

1775VP. Valorant'ın günde 5 random silah skini mantığına sahip bir marketi var istediğiniz skin markete düşünce alabilirsiniz.

7 aydır yağmacı bekliyorum hala gelmiyor allahtan Custom Koleksiyon geleceği için oradan alabileceğim :D.

Geri
Yukarı