Valorant'ta Smurf hesap ban sebebi mi?

gyroxx

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ana hesabım küfürden uzaklaştırılmalı olduğunda yeni hesap kasmak istedim. Ve hesap açıp ilk elden 36 vurdum bu ban sebebi mi?

Yeni hesap kasıyorsanız sorun değil zaten yerleştirme maçları bitince sizin gibi oyuncular gelecektir. Ama bilerek elo düşürüp milleti kanser ederseniz evet ban sebebi.

Hocam bilip bilmeden konuşmayın yan hesap veya smurf hesap ban sebebi değildir. Adamlar aynı yan hesabı banlamak veya smurf hesap banlamak istese çok kolay bir şekilde yapabilirler gider kimlik onayı isterler. Diyelim ban sebebi bir insanın smurf olduğunu asla anlayamazlar mesela hep 10 15 vuran biri bir gün sonra 30 40 vurdu içinde çok değişken var belki sistemini yeniledi belki artık oyunu ciddiye aldı belki aim kastı bunu hiçbir sistem bilemez yani bu tür olaylar için ban sebebi hurafedir. (hileyi söylemedim çünkü konumuz dahilinde değil)

Yok ciddi bir şekilde oynadım.

Ciddi oynayıp oynamaman önemli değil. Oyun senin ciddi oynayıp oynamadığını bilemez. Ama gidip de düşmanı gördüğünde bilerek sıkmıyorsan, bilerek ölüyorsan vs. bunlardan dolayı eğer ban yersen yersin yoksa kötü oynamak ban sebebi falan değil.

Ciddi oynayıp oynamaman önemli değil. Oyun senin ciddi oynayıp oynamadığını bilemez. Ama gidip de düşmanı gördüğünde bilerek sıkmıyorsan, bilerek ölüyorsan vs. bunlardan dolayı eğer ban yersen yersin yoksa kötü oynamak ban sebebi falan değil.

Yok öyle bir şey yapmadım.

Geri
Yukarı