Valorant'ta TPM 2.0 uyarısı düzeldi mi?

He kusura bakma hemen sana anlatayım TPM ayarının yazısı farklı benim biomda seninkiyle aynı mavi gibi.

Advanced'e gel sonra.
  • pch-FW Configuration seçeneğine tıklayın.
Sorununuz düzelir.

Bu şekilde TPM açarsın.

• Bilgisayarı yeniden başlatın ve açılış sırasında anakartınız için belirlenen kısayolla BIOS ayarlarına girin. Genellikle F2, F10 ve del tuşları kullanılır.
  • Sağ altta yer alan ‘Advanced mode' seçeneğine tıklayın.
  • Açılan sayfanın üstündeki çubukta yer alan ‘Advanced' sayfasına gelin.
  • pch-FW Configuration seçeneğine tıklayın.
  • PTT' özelliğini ya da 'TPM device selection' özelliğini ‘disabled' yerine ‘enabled (ya da enabled Firmware TPM)' olarak değiştirin. AMD Ryzen tabanlı işlemcilerdeyse ‘AMD fTPM' isimli özelliği etkinleştirmeniz gerekecektir.

@GTX 1080 TPM'yi açabildin mi?

Sanırım bilmiyorum tüm dediğin ayarlar zaten enableddi.

Olur belki iniyor Valorant.

Son düzenleyen: Moderatör:
Diyorum ki aloo benim anakartım ASUS Prime B450M-K anakart. Ve bu anakartın BIOS ayarlarında TPM 2.0 açmak için bir ayar bulunmuyor. Ne yapsam boşuna. Hiç yardımcı olacak bir video da yok. Olanlar başka anakartın videosu o anakartlardaki ayarların hiçbiri benim BIOS'da yok.

Benimki de ASUS ben düzeltmiştim.

Böyle bir uyarı verdi bu nedir?

Dosya Ekleri

• 20230123_153123.jpg
    20230123_153123.jpg
    143,2 KB · Görüntüleme: 15
Bakın size ayarlarımı atacağım BIOS'taki. Hangisi açık hangisi kapalı görürsünüz.

BIOS'taki ayarların açıksa tek yapabilen BIOS'u güncellemek bunu flashsiz yapamazsın işte.

Bakın size ayarlarımı atacağım biostaki. Hangisi açık hangisi kapalı görürsünüz.
Aklıma başka bişi gelmiyor kusura bakmayın

Yeni konular

Geri
Yukarı