Valorant'ta yüksek FPS'te kasma hissi

İşletim sistemi
Windows 10

Reorder

Hectopat
Merhaba,
Kısa süre önce Valorant oynarken oyunun ortasında bilgisayarım kendi kendine restart attı ve oyuna tekrar girdiğimde satın alma ekranı ve ESC menüsünde farem takıla takıla ilerlemeye başladı.
Tam emin olmamakla birlikte oyunum biraz bulanıklaştı.
Bu sorunu ilk defa yaşamıyorum, daha önce kendi kendine geçmişti.
Şu anda lobide de aynı sorunu yaşıyorum ancak pencereli tam ekran yapınca düzeliyor.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
Kısa süre önce Valorant oynarken oyunun ortasında bilgisayarım kendi kendine restart attı ve oyuna tekrar girdiğimde satın alma ekranı ve ESC menüsünde farem takıla takıla ilerlemeye başladı.
Şu anda lobide de aynı sorunu yaşıyorum ancak pencereli tam ekran yapınca düzeliyor.
Monitörünüz 60-75 hz'den yüksek ise valorant açılınca 60hz'ye düşüyor olabilir. Nasıl düzeltebileceğinizi bilemiyorum fakat sebep bu olabilir.

Sistemini belirtir misin?

Merhaba,

Öncelikle arkadaş yanlış hiç birşey dememiş. Bence siz hocamın dediklerini anlamamışsınız. Donma hakkında ise PC'yi yeniden başlatın düzelebilir.
Bakın diyorum ki oyun oynarken bir donma sorunu, fps sorunu yaşamıyorum. Sadece esc menüsü ve satın alma menüsünde bu sorunu yaşıyorum. Hocanız bunu anlayamamış.
Ayrıca bilgisayarı yeniden başlatmayı akıl edebildim:)

Yeni konular

Geri
Yukarı