Valorant'taki kötü niyetli kitle

CS:GO'da çok hile var diyenler neden bu kitleye hiçbir şey demiyor acaba?
Çünkü hile değiller. CS'de bu kadar toxic kitle yok çünkü Türkiye sunucusu yok. Türkiye sunucusunda bu kadar salak insanların olması Riot'un değil, Türk insanının suçudur.

Geçenlerde Valorant açayım dedim, bayağı bir 8-9 maç girdim, solo oyunla da 9'da 9 abilerinin bilgisayarının başına oturanlar, troller ve AFK kalanlar, hele ki çocuklar yüzünden demir 1'e kadar düştüm. Sizce bu durum devam eder mi? Yoksa oyunu bırakma kararı alacağım.

Bence en az 200 TL yapılması gereken bir oyun. Bir de bizim millete HWID ban atacağız deyip korkuttunmu o zaman o saygısız ve her türlü değere küfreden tayfadan eser kalmaz. Kimi kız gördü diye olmayacak şeyler söylüyor. Kimi Allah'a Atatürk'e küfrediyor. Bunları duymak bile soğumaya yeter. LoL'ün FPS olan hali. Kilitle aynı. Ne bekleyebiliriz ki? Vallahi şu an 200 TL yaptık oyunu oynamak isteyen 200 lira verecek desinler bugün kredi çeker veririm. Hatırlayan vardır kapalı beta döneminde hiç böyleleri yoktu. Nasıl ki beta bitti herkes indirdi. O zaman bozuldu. Bana sorarsanız oyunun ilk ayı hariç diğer tüm zamanları leşti.

Geri
Yukarı