Valorant'taki hilelerin artması

Arkadaşlar anlamadığınız şey şu; Vanguard zaten olması gerektiği gibi çalışıyor ama herkes bizim gibi oyun oynayıp yayın izleyip gününün keyfini çıkarmıyor :D Maalesef bir kaç gereksiz insan da sürekli sistemi aşabilmek için hile yazıyorlar ve her yeni güncellemeyle yeni çıkan hileler tespit edilip engelleniyor ama adamlar başkasını yazıyorlar. Bu böyle devam ediyor ve sende hilelerin yoğun olduğu bir zamana denk geldiğinde de Vanguard çöp deyip geçiştiriyorsun.

Evet, Valorant'ın ilk çıktığı dönemlerde oynamaya başlayan kişiler biliyordur ki Valorant ilk çıktığında çoğu kişi tarafından övülüyordu ve bunun sebebi ise hile korumasıydı. Millet artık CS:GO'nun olmayan hile korumasından sıkıldığı için Valorant'ı ayrı bir hypelamışlardı. Ama son zamanlarda görüyorum ki hile ile elo Boost yapandan hile ile içerik üretene kadar çok artmış hileler. Bugün yine bir maç girdim yine bir hileyle karşılaştım. Artık sürekli karşılaşıyorum ve bıktım, oyuna para yatırmış olmama rağmen oynama isteğim gitgide düşüyor. Hileler azalana kadar dereceli girmiyeyim diyorum derecesiz vs. onlardan da pek zevk almıyorum. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Oyunu yapan firma riot games ise o oyun sadece güzel gözükür.Yani yaptıkları oyunlarda sadece tasarım ve seslendirmeler iyi ama diğer yönleri o kadar iyi değil maalesef.

Mesela rapor sistemleri , hile korumaları , oyunlarını oynayan genel kitlesi , buglar vs...

Geri
Yukarı