Valorant'taki hilelerin artması

Nasıl tespit edecekler?

Bu videoda anlatıyor 27:50'den itibaren.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Valorant'ta da bunun gibi bir sistem vardır.

Herhalde Valorant'ta hiçbir hileciyle karşılaşmamış olan bir benim. Bu arada elo Boost yapana Riot ne yapsın? Bildiğim kadarıyla bu yasak değil.
Elo boost ve hesap satışı yasak diye biliyorum.
Düşük eloda olabilir, yüksek eloda hiç yok.
Tam 9 kere Gold’a çıkma maçımı smurf, hile falan yüzünden kaybettim. Ha birkaç maçı kendi kötü oynadığım için kaybettim eyvallah ama çoğunda bu tarz şeylerle karşılaştım. Arkadaşlarıma sorsan sence bu Gümüş 3’lük oyuncu mu diye herkes hayır der adım gibi eminim.
Tam 9 kere Gold’a çıkma maçımı smurf, hile falan yüzünden kaybettim. Ha birkaç maçı kendi kötü oynadığım için kaybettim eyvallah ama çoğunda bu tarz şeylerle karşılaştım. Arkadaşlarıma sorsan sence bu Gümüş 3’lük oyuncu mu diye herkes hayır der adım gibi eminim.
Artık yeni sezon gelene kadar sadece battlepass kasmayı düşünüyorum. Gerekirse 0’dan (Bronzdan) başlarım.

Bana derecelide hile gelmedi ama çok fazla elo Boost yapanlar var. Gümüşlerle oynamam gerekirken, takıma 1 bronz ve geri kalanlar Gold geliyor 4 pre olarak. O yüzden bu Boost olaylarına el atmaları lazım. Hile konusuysa dediğim gibi daha maçıma gelmedi, sadece bir kere derecesizde geldi. O oyunda zaten 1. turdan sonra hileci tespit edildi yazısı çıktı.

Evet, Valorant'ın ilk çıktığı dönemlerde oynamaya başlayan kişiler biliyordur ki Valorant ilk çıktığında çoğu kişi tarafından övülüyordu ve bunun sebebi ise hile korumasıydı. Millet artık CS:GO'nun olmayan hile korumasından sıkıldığı için Valorant'ı ayrı bir hypelamışlardı. Ama son zamanlarda görüyorum ki hile ile elo Boost yapandan hile ile içerik üretene kadar çok artmış hileler. Bugün yine bir maç girdim yine bir hileyle karşılaştım. Artık sürekli karşılaşıyorum ve bıktım, oyuna para yatırmış olmama rağmen oynama isteğim gitgide düşüyor. Hileler azalana kadar dereceli girmiyeyim diyorum derecesiz vs. onlardan da pek zevk almıyorum. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hile olduğu anda karşılaşma iptal ediliyor.

CS'de olsa oynamaya devam etmek zorundasınız.

Bundan dolayı da hala oynanır diye düşünüyorum.

Hileyle eloboost yapıp kalan 4 hesabı satıyorlar. Karşıma geldi adam Jett alıyor aimbotla tek tek herkesi öldürüyor diğer adamlar basede bekliyorlar. Adamlarla konuşunca anladım 5 kişi girip 4 hesabı immortal yapıp satıyorlar.

Geri
Yukarı