Valorant'taki kötü niyetli kitle

Geçenlerde Valorant açayım dedim, bayağı bir 8-9 maç girdim, solo oyunla da 9'da 9 abilerinin bilgisayarının başına oturanlar, troller ve AFK kalanlar, hele ki çocuklar yüzünden demir 1'e kadar düştüm. Sizce bu durum devam eder mi? Yoksa oyunu bırakma kararı alacağım.

Türkiye sunucusunda platin 3'e kadar çıktım bunun daha çok aimle ilgisi var ben bu toxicler arasında bunu çok rahat başardım.

Geçenlerde Valorant açayım dedim, bayağı bir 8-9 maç girdim, solo oyunla da 9'da 9 abilerinin bilgisayarının başına oturanlar, troller ve AFK kalanlar, hele ki çocuklar yüzünden demir 1'e kadar düştüm. Sizce bu durum devam eder mi? Yoksa oyunu bırakma kararı alacağım.

Hocam pre isterseniz olabiliriz, bende demir1'im.

Valorant'in dusuk elolarinda bu durum hiç bir zaman düzelmez. LOL'ün toxic kitlesi Valorant'a geçiyor. Genelde toxic olan kişiler de 12 yaş alti kardeşlerimiz oluyor. Tek çaresi toxic oldugunu gordugun gibi raporlayip, susturmak.

Hocam demir eloda tek başınıza maçı alıyor olmanız lazım. İyi oynuyorum ama yine de demirde kaldım diyorsanız yardımcı olabilirim.

Yanlış anlama fakat demir 1'e kadar düştüğüne göre çok yetenekli bir oyuncu değilsin. Takımındakilerden dolayı o kadar düşemezsin.
Dostum herkes annesinin karnından aim çalışarak çıkmış değil. Bir oyunda yetenekli olmakta şart değil. Oynamasının sebebi sadece eğlenmek veya stres atmak olabilir.

Bir ay falan oynadım, takım arkadaşlarım sürekli beni öldürmeye çalışıyordu. Mikrofon açanlar küfrediyordu paso birbirine falan. Velet kitle her yerde var ama istediklerini yapabilecekleri anlamına gelmemeli.

Geri
Yukarı