Valorant'tan ban yedim

Evet gelelim fasülyenin faydalarına dostlar. Ülke olarak düşene bir tekme atmayı ne çok severiz değil mi. Aslında o attığımız tekmenin altında kendimize olan nefretimiz yatar bunu bilen bilir.

Öncelikle burada soru işareti sormadan bir soru sormuştum bazı arkadaşlar cevaplamaya öbürleri ise şeytan taşlar gibi taşlamaya devam etmişler. Umarı çok eğlenmişlerdir. Onları eğlendirmek bizim işimiz sonuçta.
Mesele şu ki hesap satışı yaptım mı? Yaptım. Evet yasal değil ama ben zaten hesap satışından ban yemedim. Kendimi aklamaya çalışcak halim yok burda hesap satışının iyi bişey olduğunu falan anlatacak değilim. Olay şu ki crossban atıyor Vanguard. Nasıl mı? Şöyle;
Siz yakın bir zamanda bir hesaba giriş yaptınız diyelim oynadınız ettiniz çıktınız arkadaşınıza verdiniz hesabı veya onun hesabıydı farketmez, arkadaşınız kendi bilgisayarında hile açıyor ve Vanguard sanırım belli bir süre içinde o hesaba giren makinaların hepsini tespit edip banlıyor. Sorgulamadan banlıyor. Hangi makinada hile açıldığına bakmadan banlıyor. Burda "vanguard bilir işini erken yapar çişini" diye atıp tutan vanguard'ı ballandıra ballandıra anlatan aslında hiçbir şeyden haberi olmayan dostlarımıza sesleniyorum. Hesapları hile ile kasmadım. Kullandığım makinadan hile açılmamıştır sadece hesaplar elle kasılıp satılmıştır. Siz neye inanmaya devam ederseniz edin ama durum bu, sizi ikna etmek gibi bi amacım yok zaten soru sormuştum.

İşin ilginci ne kadar HWID ban sürem kaldığını bilmeden 1-2 ay sonra indirdim oyunu girdim çatır çatır oynadım ve şak diye girdiğim hesaplar ban yedi ama şu an istesem yine boş hesaba girebiliyorum. Riot destekle konuştuğumda bana bir sonraki ayın 3'ün de açılcak banınız dendi ama bu sistemde bir açık var. Beni ilk HWID yediğim zaman oyuna kesinlikle almıyordu istemci ama şu an alıyor ve girdiğim hesapları çatır çatır banlayıp beni oynatmaya devam ediyor. Biraz araştırdım bu birçok insanın başına geliyormuş. Enteresan.

Evet dostlar, şimdi hileci, hesap satıcı diye taşlamaya gönül rahatlığı ile devam edebilirsiniz. İyi günler dilerim.
Ben bunu anlattım kısaca .

Merhaba. Hesap satışı yaptığım için 3 ay önce sattığım hesaplardan biri hile açıyor kendi bilgisayarında ve benim anakartıma da HWID ban atılıyor. 3 ay sonunda banım açıldı ve oyuna girdim hesap falan kasmıyorum girdim bir bela attım çat diye hesabım kalıcı banlandı. Daha sonra arkadaşımın hesabıyla dereceli girdim çat diye o da banlandı. Soluğu mahkemede almanın vakti geldi. Hile falan yok tertemizim. Bu nasıl bir sistem anlamadım.
Peki hocam konu biraz eski ama burada konu açmanızın sebebi nedir? Bu olayı Riot ile halledeceksiniz.

@ExpentoLeviosa Mahkemeye falan gidemezsin, Riot hesabın ve hesabına eklediğin içerikler üzerinde hiçbir hakkın yok çünkü. Sözleşmede bunların hepsi yazıyor.

Ya bu ne sonucuna varacak Allah aşkına ya :D
Bu mu? Karşında cansız bir nesne mi var kardeşim. Adabınla yaşa.

Sonuç olarak banım açıldı sevgili dostlar. Bayağıdır da açık buraya bakmamıştım. Keyifle oynuyoruz 😁 Belalarınız tutmadı 😉

Bu mu? Karşında cansız bir nesne mi var kardeşim. Adabınla yaşa.

Sonuç olarak banım açıldı sevgili dostlar. Bayağıdır da açık buraya bakmamıştım. Keyifle oynuyoruz 😁 Belalarınız tutmadı 😉
Ben zaten adabımla yazdım, olanı yazmak suç mu?
Banın da açılmış, hayırlı olsun. Şimdi yine hesap boostlayıp, satarak suç işlemeye devam et.

Geri
Yukarı