Valorant'tan ban yedim

kadir144

Centipat
Daha fazla  
Valorant'ta arkada açık olan yazılım yüzünden ban yedim olayı kabullendikten sonra yeni hesap açmaya karar verdim. Açtım ve ilk maçıma girdim maç bittikten 10 dk sonra banlandım internette araştırdım spoofer diye bir şey varmış onları denedim baktım CMD'den HWID numarama baktığımda boş yazıyor.

Dosya Ekleri

• 20230129_093522.jpg
    20230129_093522.jpg
    148,7 KB · Görüntüleme: 143
Valorant'ta arkada açık olan yazılım yüzünden ban yedim olayı kabullendikten sonra yeni hesap açmaya karar verdim. Açtım ve ilk maçıma girdim maç bittikten 10 dk sonra banlandım internette araştırdım spoofer diye bir şey varmış onları denedim baktım CMD'den HWID numarama baktığımda boş yazıyor.

Hocam Riot'a ticket attınız mı ben boş yere 3. parti yazılımdan ban yediğimde ticket attım ve açtılar.

Kullandığınız spoofer ücretlimi ücretsiz mi ? Piyasda ücretsiz olarak işe yarayan spoofer bulmanız imkansız gibi birşey. Virüs bile yemiş olabilirsiniz. Öte yandan spoofer işe yaramış ki tekrar girebilmişsiniz ama kullandığınız yazılım her ne ise tekrar ban attırıyor size, hile falan mı kullanıyorsunuz ?

Sebepsiz yere ban atıldığını düşünmüyorum. Cihaz banı uygulanmıştır yüksel ihtimal. Belli bir süre valorant hesabı açmanıza dahi izin vermez.

Kullandığınız spoofer ücretlimi ücretsiz mi? Piyasda ücretsiz olarak işe yarayan spoofer bulmanız imkansız gibi bir şey. Virüs bile yemiş olabilirsiniz. Öte yandan spoofer işe yaramış ki tekrar girebilmişsiniz ama kullandığınız yazılım her ne ise tekrar ban attırıyor size, hile falan mı kullanıyorsunuz?

ETS hilesi kullandım sabah bilgisayarı sıfırlamıştım oyuna girsem oynasam yine ban her miyim?

Peki ne yapabilirim anakartı yenilemek mi lazım yoksa ücretli bir spoofer mi satın alayım bir de spoofer alsam çalışır mı onu bilmiyorum CMD'ye yazdığımda Serial number empty diyor.
Spoofer kullanma tecrübem yok, fakat kullanan arkadaşlarım oldu. Hwid ban yediğiniz için spoofer aldığınızda o donanım numarasını değiştirerek hwid bandan kurtulmanızı sağlıyor. Nerde satılır hangisi iyidir ya da işe yarar konusunda fikrim yok.

Hocam bir de eklemem gerek spoofer kullanmak için BIOS up/down yapmam gerek ama anakartımdan dolayı yapamıyorum anakart modelim wibtek-H61-MX

Geri
Yukarı