Valorant'tan farklı bir oyun oynamak aim'i bozar mı?

IGkale

Decapat
Daha fazla  
Valorant plat-diamond aralığında inip çıkıyorum. Son 4 5 gündür Apex Legends ve Paladins'i bayağı bir oynadım. Normalde Valorant'ta ısınmış bir şekilde 1 maçta ortalama 15-20 adam vururdum fakat bu oran düştü ve 10-15 vurmaya başladım. Farklı oyunlar oynamak diğer oyundaki aimi bozabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant plat-diamond aralığında inip çıkıyorum. Son 4 5 gündür Apex Legends ve Paladins'i bayağı bir oynadım. Normalde Valorant'ta ısınmış bir şekilde 1 maçta ortalama 15-20 adam vururdum fakat bu oran düştü ve 10-15 vurmaya başladım. Farklı oyunlar oynamak diğer oyundaki aimi bozabilir mi?

Hocam her oyunun fizik motoru ve vuruş hisiyati farklı ama eliniz Valorant'a alışmış biriyseniz böyle bir şey olmaması lazım çünkü bende CS:GO oynuyorum bir dolu farklı oyun oynuyorum beni etkilemiyor sizi bilemem.

Bende çok etkiliyor tek kişilk hikaye tabanlı oyun oynadıktan sonra Online oyun geçince aim yardımı olmayınca alışmam zaman alıyor oyuna.

Bence profesyonelleşmek istiyorsanız Valorant'ta kalın ancak keyfi bir oyun deneyimi yaşıyorsanız sorun yaşamamanız lazım. Valorant'ta tickrate ve sunucu değerlerinin stabilliği ve en önemlisi karakter yeteneği ile oynamak oyun deneyimini de etkiliyor. Mesela Valorant'dan sonra CS giren birinin vurma olasığı daha da artıp düşebiliyor. 1.neden: İnternet iyi olsa bile dengesiz sunuculara bağlanma 2.neden: Rus'larla aynı oyuna girme.

Bence profesyonelleşmek istiyorsanız Valorant'ta kalın ancak keyfi bir oyun deneyimi yaşıyorsanız sorun yaşamamanız lazım. Valorant'ta tickrate ve sunucu değerlerinin stabilliği ve en önemlisi karakter yeteneği ile oynamak oyun deneyimini de etkiliyor. Mesela Valorant'dan sonra CS giren birinin vurma olasığı daha da artıp düşebiliyor. 1.neden: İnternet iyi olsa bile dengesiz sunuculara bağlanma 2.neden: Rus'larla aynı oyuna girme.

Hocam manyak gibi CS oynayan biriyim Valorant'ı sevmiyorum açıkçası oyuna ilk girdiğim de bir afalladım çünkü CS ile Valorant'ın dağlar kadar aim farkı var CS biraz daha ağır iken Valorant çok hızlı oynanışa sahip sanırım o yüzden Valorant'ı beğenmedim.

Geri
Yukarı