Valorant'tan sürekli HWID ban atılıyor

XRIN3 ELITE

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5 7200U
GeForce 920MX
8 GB RAM
120GB SSD
1TB HDD
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Bu yaz Valorant'tan sebebini bilmediğim bir şekilde ban yemiştim. Random hesap almıştım o hesabı denerken bir anda ban yedim. Hile bile kullanmamıştım, bilgisayarımda bulununan tek hile GTA Online için kullandığım bir hileydi o da doğru düzgün çalışmadığı için kullanmıyordum. 3-4 ay kadar sonra bu HWID banım açıldı fakat oyuna girdiğimden 2 saat sonra falan tekrar banlandım ve yine HWID ban yedim. Bunun sebebi nedir bilen var mı? Bilgisayarımda virus falan olduğu için mi direk ban atıyor nasıl çözerim bu sorunu?

Merhaba arkadaşlar. Bu yaz Valorant'tan sebebini bilmediğim bir şekilde ban yemiştim. Random hesap almıştım o hesabı denerken bir anda ban yedim. Hile bile kullanmamıştım, bilgisayarımda bulununan tek hile GTA Online için kullandığım bir hileydi o da doğru düzgün çalışmadığı için kullanmıyordum. 3-4 ay kadar sonra bu HWID banım açıldı fakat oyuna girdiğimden 2 saat sonra falan tekrar banlandım ve yine HWID ban yedim. Bunun sebebi nedir bilen var mı? Bilgisayarımda virus falan olduğu için mi direk ban atıyor nasıl çözerim bu sorunu?

Re*** adlı başlayan bir hile Launcher'i kullanıyorsan ondan dolayı atıyor.

Vanguard GTA hilesini 3. parti yazlımı olduğunu anladığı için ban atmış normal bir durum PC'yi değiştirebilirsin veya spoofer kullanabilirsin.

Vanguard GTA hilesini 3. parti yazlımı olduğunu anladığı için ban atmış normal bir durum PC'yi değiştirebilirsin veya spoofer kullanabilirsin.
kanka sırf valo oynayacaz diye 20k lık pc yi mi değiştireyim?
Re*** adlı başlayan bir hile Launcher'i kullanıyorsan ondan dolayı atıyor.
aynen real falan bişeydi ama kullanmayalı bayaa olmuştu ilk hwid yediğimden sonra silmiştim zaten 2. ban ne alakaydı onu anlamıyorum pc temizdi

Ücretsiz spooferlar ile uğraşmanızı önermiyorum. Artık banları kaldırmak o kadar kolay değil. Ban yiyince sisteminizin her parçasına ban atıyorlar. Ücretsiz bir şey ile kaldırmayı denerseniz büyük ihtimalle virüs yiyeceksiniz veya kaldıramayacaksınız. Desteğe yazıp sorununuzu anlatmanızı öneriyorum. Ayrıca donanım Bana da 3 ay sonra kalkıyor bildiğim kadarıyla. Bu süre 6 aya da uzamış olabilir araştırırsınız tam emin değilim.

Spooferlar falan çözmüyo adam akıllı sonra yine ban yiyor en iyisi ticket at sorununu yaz belki istediğiniz cevabı alırsınız.

Kanka sırf Valorant oynayacağız diye 20klık PC'yi mi değiştireyim?

Aynen real falan bir şeydi ama kullanmayalı bayağı olmuştu ilk HWID yediğimden sonra silmiştim zaten 2. ban ne alakaydı onu anlamıyorum PC temizdi.

Kanka onu kaldır o hile hem mining yapıyor birçok yerden kanıtlandı arka planda sürekli çalışan bir bildirim ve Windows servis hizmeti var ondan dolayı vgc yani Vanguard hile kullandığını sanıp otomatik ban atıyor. HWID tekrar bitene kadar beklemek zorundasınız.

Hatta bir ara ben buna dair konu açmıştım Windows hizmetleri bölümünde bir sürü saçma random isimlerde servisler var diye sebebi ise o hile Launcher'i yüzündendi.

Geri
Yukarı