Valve neden hileyi bitirmiyor?

Hileyi bitirmek kolay değil. Online oyun platformunda hileyi tespit etmek de o kadar kolay değil. O yüzden hilenin bitmemesi normal.
CS:GO'da hileyi tespit etmek oldukça basit ama :D Şaka gibi ama maalesef değil.
Tipik hileci türleri ;

1-) Türk hileci: Kaybetmeye başlayınca mola alıp Wallhack açar ve infolar sayesinde arkadaşlarına raundları kazandırır.
2-) Türk hileci 2: Gine kaybetmeye başlayınca mola alıp hile açar ama bu sefer hileyi kökler.
3-) Rus hileci: Arkadaşlarıyla sırf "eğlencesine" girer ve hileyi sonuna kadar kökler.
4-) Türk hileci 3: Hile ile arkadaşlarını boostlar.

Hile çok fazla olduğu halde Anlık 887 Bin oyuncu bi nevi ego yani oyuncum zaten yüksek niye bir de hileyi bitirmeye uğraşayım.

Veya da diğer ve en iyi teori, Zaten Ücretsiz & Ücretli sürüm diye ayırmadı mı? Evet. Ücretsizler hilelerle kafayı yiyip para verip ücretli alacak, Ücretlideki hileler de ban yiyip yeni hesap açacak Kısır Döngü :D

1606411382264.png

Zamanında geç kaldıklarını bu konunu altında söylemiştim ama...

CS:GO'da hileyi tespit etmek oldukça basit ama :D şaka gibi ama maalesef değil.
Tipik hileci türleri;

1-) Türk hileci: Kaybetmeye başlayınca mola alıp wallhack açar ve infolar sayesinde arkadaşlarına raundları kazandırır.
2-) Türk hileci 2: Gine kaybetmeye başlayınca mola alıp hile açar ama bu sefer hileyi kökler.
3-) Rus hileci: Arkadaşlarıyla sırf "eğlencesine" girer ve hileyi sonuna kadar kökler.
4-) Türk hileci 3: Hile ile arkadaşlarını Boost'lar.

Valve'in VAC sistemi ve owervatch sistemi düzgün çalışsa hile biter zaten ama herifler uğraşmıyor.

Ben şahsen Valorant'ı CS:GO'dan çok daha iyi buluyorum ancak bu noktaada şunu kabul etmeliyim ki; Valorant'ın çıkışından önce Valve Riot'un ki gibi bir hile sistemini oyununa getirseydi, Valorant çok daha az tutardı.

Geri
Yukarı