Van 152 hatası

Yigit Efe Sirin

Hectopat
Daha fazla  
Yukarı da gördüğünüz gibi. Akılsız bir arkadaş hesabıma girip hile açmış ve 2. hesabıma girerken Valorant van 152 hatası alıyorum, format ile çözülür mü?

Kötü bir yalan.

Donanım ban yediniz ve arkadaşınız değil, siz açtınız hileyi. Format ile çözülmez

Hileyi ben açmadım açsaydım oynadığım hesap banlanırdı, diğer hesap 3. Yazılımdan ban yemiş.
Kötü bir yalan.

Donanım ban yediniz ve arkadaşınız değil, siz açtınız hileyi. Format ile çözülmez.

Vanguard HWID banı atıyor diye biliyorum, yani o bilgisayardan bir daha oyuna giremezsiniz (bazı yöntemler var fakat biraz çetrefilli).

HWID ban yediğimi düşünmüyorum çünkü hileyi açan ben değilim yarın ticket açacağım

Son düzenleme:
Ne olursa birisini yalan ile suçlamak kimsenin haddine değil.
:D

Yav, haddine falan filan. Ben hileyi kullandım, hile sattım. Bu işleri biliyorum yani. Benim de 152 hatam var. Eğer hesabı ban yeseydi 61 hatası alacaktı. Ama bu HWID Ban. Eğer arkadaşı evine gelip PC'de hileyi kullandıysa yalancı değil.
Ne olursa birisini yalan ile suçlamak kimsenin haddine değil.
U understand me kanka?

Son düzenleme:

Yav, haddine falan filan. Ben hileyi kullandım, hile sattım. Bu işleri biliyorum yani. Benim de 152 hatam var. Eğer hesabı ban yeseydi 61 hatası alacaktı. Ama bu HWID Ban. Eğer arkadaşı evine gelip PC'de hileyi kullandıysa yalancı değil.

U understand me kanka?
I would rather to speak Turkish.

U understand me kanka?

U understand me kanka?
Dediğimi anlamadın sanırım, çocuk hile açtığı hesabı zaten perma yemiş, benim devam ettiğim hesap sıkıntılı, ama diğer arkadaşa attım id şifreyi girdi.

Arkadaşın giriş yaptığında o da hesabın banlı olduğuna dair hata alır. Ya gel gerçekleri konuşalım gerçekten.

Geri
Yukarı