Vans ayakkabı büyük geliyor

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
41 numara vans old skool almıştım fakat büyük geldi. 40 giyiyorum ben normalde, bağcıklarını sıksam bile büyük geliyor. İade etme şansım da yok, önüne bir şey yapmam lazım ve ön kenarlara, öylece sıkması lazım fakat neyle yapabilirim? Yağmur yağacak yerde yaşıyorum, pamuk falan güzel olmayabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
41 numara vans old skool almıştım fakat büyük geldi. 40 giyiyorum ben normalde, bağcıklarını sıksam bile büyük geliyor. İade etme şansım da yok, önüne bir şey yapmam lazım ve ön kenarlara, öylece sıkması lazım fakat neyle yapabilirim? Yağmur yağacak yerde yaşıyorum, pamuk falan güzel olmayabilir.
Neden bile bile büyük aldınız?

benim ayakkabılarım da bi tık büyük oluyor sadece cok az kalın çorap o kadar büyük durmamasını veya rahatsız etmemesini sağlıyor eğer kullandıgın çorap inceyse gerçekten rahatsız edici bi hal almaya başlıyor büyük olması, bence en iyi fikir biraz kalın çoraplar..

Yeni konular

Geri
Yukarı