Çözüldü Vatan Bilgisayar cayma hakkı için verilen kuponun geçerlililk süresi var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

UBerk

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
8
Merhaba. 3300X işlemcimi iade ettim ve halen cevap bekliyorum. Kupon olarak vereceklermiş. Benim aklıma da 1200 AF takıp 4. nesil beklemek geldi. 5700XT alana kadar 1200 AF kullanıp 4. nesil gelince de 1200 AF'yi satmayı düşündüm. Mantıklı mı? Bir de Vatan'ın verdiği kuponların süresi oluyor mu?

Çözüm
Merhaba. 3300X işlemcimi iade ettim ve halen cevap bekliyorum. Kupon olarak vereceklermiş. Benim aklıma da 1200 AF takıp 4. nesil beklemek geldi. 5700XT alana kadar 1200 AF kullanıp 4. nesil gelince de 1200 AF'yi satmayı düşündüm. Mantıklı mı? Bir de Vatan'ın verdiği kuponların süresi oluyor mu?

Merhaba @UBerk, RX 550'yi kısa zaman içerisinde faklı model bir GPU ile değiştirme planınız yok ve 4.nesil R5 4600/R3 4300X + 5700 XT vb gibi bir kombin için yatırım yapmayı planlıyorsanız; 1200 AF'nin geçici süre sizi idare etmek için yeterli geleceğini düşünüyorum. Vatan Bilgisayar'dan da zamanında HD 6850 kartımın değişimi için para iadesi kuponu vermişlerdi. Almış olduğum kuponun da yanlış hatırlamıyorsam 1 aylık bir alışveriş süresi kısıtlaması vardı belki yanlış da hatırlıyor olabilirim, emin değilim. Zaten 2 gün içerisinde de GTX 750 Ti modeliyle değişim yapmıştım.
Black Friday'de 5700 XT alacağım. 1200 AF alıp bekleyeceğim ancak kupon yerine para iadesi hakkım da olmalı. Öyle deneyeceğim, olmazsa da 3600 alıp geçerim. Teşekkürler.

Alınca mutlaka Vatan'a mesaj atıp kodlarınızı isteyin. Ben tarihi geçmiş olsa da isteyim dedim. 2 tane 3 aylık Game Pass, Horizon Zero Dawn ve iki oyun verdiler. İşlemcimi 10 Haziran'dan önce aldım yine de bana da kodu gönderdiler. Herhalde yanlışlıkla oldu:D.

Black Friday'de 5700 XT alacağım. 1200 AF alıp bekleyeceğim ancak kupon yerine para iadesi hakkım da olmalı. Öyle deneyeceğim, olmazsa da 3600 alıp geçerim. Teşekkürler.

Rica ederiz dostum, ürün değişimi için sadece Vatan Computer mağazaları içerisinde alışveriş yapabileceğin bir iade kuponu veya direk para iadesi yaparlar diye tahmin ediyorum. Diğer türlü de son olarak dediğin gibi R5 3600 alıp rahatına bakarsın 🙂. Mid-range seviyesindeki bu F & P canavar işlemci, uzun ömürlü sunacağı performans noktasında da 4.nesili aratmayacaktır zaten.

Bugün işlemcimin iadesi gerçekleşti ve Ryzen 5 3600 işlemcimi aldım. Horizon oyununun kodu da hemen mail atınca geldi. Son gününde onu da alabildiğim iyi oldu. Kuponun üzerinde bir süre yazmıyordu bu arada merak edenler için.

Bugün işlemcimin iadesi gerçekleşti ve Ryzen 5 3600 işlemcimi aldım. Horizon oyununun kodu da hemen mail atınca geldi. Son gününde onu da alabildiğim iyi oldu. Kuponun üzerinde bir süre yazmıyordu bu arada merak edenler için.

Ryzen 3 3200G alacağım trendyol üzerinden Horizon kodunu almam mümkün mü?

Değişimin sıkıntısız bir şekilde gerçekleşebildiğine sevindim, yeni R5 3600 işlemcin de hayırlı olsun bu arada, umarım sıkıntısız bir şekilde uzun bir süre kullanırsın, güle güle kullan 🙂.

Değişimin sıkıntısız bir şekilde gerçekleşebildiğine sevindim, yeni R5 3600 işlemcin de hayırlı olsun bu arada, umarım sıkıntısız bir şekilde uzun bir süre kullanırsın, güle güle kullan 🙂.
Teşekkürler. İlk önce sorun çıkardılar ancak genel merkezi aradım ve genel merkez gerekeni yaptı, işlemcim iade alındı. 3600 geçenlerde mağazada yoktu ve gittiğimde 10'dan fazla olması sevindirdi.

Zaten amacım yeni nesil işlemciye kadar sistemimin çalışması. Pek bir sıkıntı olmaz.

R3 1300X almıştım ikinci el aynı düşünce ile. Açıkçası ekran kartınız çok yüksek değilse, oynadığınız oyunlar çok işlemciye yüklenmiyorsa idare eder sizi fakat dördüncü nesili baya geciktirdi AMD. Intel'den sağlam bir hamle gelmeyince iyice salıp XT serisini falan duyurdular, XT'nin satması için en az 1-2 ay bekleyeceklerdir diye düşünüyorum. Kısacası yaz biter 4. nesil gelmez. Tahminim bu yönde.

*tabi XT işlemciler ellerinde patlarsa o zaman başka*

Yeni konular

Geri
Yukarı