Vatan Bilgisayar Cayma hakkı mağazadan alınan ürünlerde geçerli mi?

Vg27wq modelini aldım bu dap raporu ne oluyor 30 gün falan diyor.
Vay be şansa bak bende onu aldım iade ettim ışık sızmasından dolayı sende oda varsa bak Onuda ekle şikayetine kardeş doa raporu anlattım hala soruyorsun şirket faturasıysa 1 ay bireysel 6 ay doa kapsamında değerlendirilir ürünler iade etme olasılığı çok yüksek kısaca sorun var ise. Hangi şubeden aldın?

Vay be şansa bak bende onu aldım iade ettim ışık sızmasından dolayı sende oda varsa bak onuda ekle şikayetine kardeş doa raporu anlattım hala soruyorsun şirket faturasıysa 1 ay bireysel 6 ay doa kapsamında değerlendirilir ürünler iade etme olasılığı çok yüksek kısaca sorun var ise. Hangi şubeden aldın?

İstanbul bostancı şubesinden aldım ışık sızması yok 2 günde ölü piksel cıkıyor ya aşırı saçma geldi.

İnternetten aldıysanız 14 Günlük iade var evet ama siz mağazadan aldığınız için DOA kapsamında iade veyahut değişim yaptırmanız gerekiyor.

Vay be şansa bak bende onu aldım iade ettim ışık sızmasından dolayı sende oda varsa bak onuda ekle şikayetine kardeş doa raporu anlattım hala soruyorsun şirket faturasıysa 1 ay bireysel 6 ay doa kapsamında değerlendirilir ürünler iade etme olasılığı çok yüksek kısaca sorun var ise. Hangi şubeden aldın?

Baksana böyle ölü piksel gibi değil ama kesinlikle bir şey var.

Dosya Ekleri

• 0d2a674e-749a-443e-be18-1d86be42209f.jpg
    0d2a674e-749a-443e-be18-1d86be42209f.jpg
    174,8 KB · Görüntüleme: 39

Yeni konular

Geri
Yukarı