Vatan Bilgisayar Garanti Süreci

SertanDyg

Hectopat
Yaklaşıp bir ay önce toplama bilgisayarımın bazı parçalarını Vatan Bilgisayar servise gönderdi. Onlar 2 hafta sonra geldi bu seferde anakart gönderdiler. 1 hafta da onu bekledik. Şimdi PC'de yine sıkıntı var ve çalışmıyor. Yarın tekrar Vatan'a götüreceğim ama malum yarın son gün ve Vatan'da mağazaları kapatıyor. Bana kullanmam için istesem aynı sistemi verirler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Onların hepsini düzgünce yerlerine takın sonra komple sisteme göz atın eksik vs var mı diye ve tekrar test edin(kabloların takılması gereken yerler pinlerin altında ufak yazar hangi kablonun ne olduğu da ucunda yazar).
taktım işlemci ve ram i söküp temizleyip tekrar taktım ama yok yine power tusuna basıyorum hiçbir hareket yok . Dün nasıl çalıştı hala anlamış değilim araba da gezmek istiyor galiba

evet dün başka sıfır psu ile de denedik hiçbir şey olmuyor anakart veya işlemci den birisinde bir problem var ama çözemedik karantinadan sonra tekrar servise gidecekler büyük ihtimal ama servislerde bir sorun yok deyip geri gönderiyor
Şimdi de tornavida ile manuel açıldı ama görüntü yok
Bigisayarı açabildim ama monitöre görüntü vermiyor ramı çıkartıp tamtım ama olmadı
Ram çıkartıp silgi ile silip taktım açıldı ama kapatınca yine sorun cıkacak

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı