Vatan Bilgisayar iade almayı reddediyor

Proveit

Kilopat
Daha fazla  
3-4 gün önce Bluetooth kulaklık aldım fakat kulağa oturmuyor. Bu sebeple tekrar iade etmek istiyorum, ama müşteri hizmetlerini aradığımda "Hijyen kuralları gereği kişisel ürünlerde cayma hakkınızı gerçekleştiremiyoruz." diyorlar. Daha önce tecrübesi olan var mı? Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef yapabileceğiniz bir şey yok. THH'ye gidip şansınızı deneyebilirsiniz ama sonuç çıkmasını pek beklemeyin.

3-4 gün önce Bluetooth kulaklık aldım fakat kulağa oturmuyor. Bu sebeple tekrar iade etmek istiyorum, ama müşteri hizmetlerini aradığımda "hijyen kuralları gereği kişisel ürünlerde cayma hakkınızı gerçekleştiremiyoruz." diyorlar. Daha önce tecrübesi olan var mı? Ne yapmalıyım?

Dedikleri gibi kişisel ürünlerde maalesef iade almıyorlar. Bildiğim kadarıyla değişim de yapmıyorlar.

Kulak içi kulaklık anladığım kadarıyla. Hijyen kuralları gereği dedikleri durum doğru. THH'de bir şey yapamıyor bu durumda sanırım. Ama gene de deneyin bence ya da internetten biraz forumlara göz atın böyle iade edebilen olmuş mu ? Ben sanmıyorum olacağını zaten hali hazırda korona muhabbetine yatarlar ve iade almazlar.

Gerçekten saçma bir durum. E insanlar deneyemecek mi alacağı ürünü? Aldın bitti o kulaklık senin kaderin artık diyorlar resmen.

Yeni konular

Geri
Yukarı