Vatan Bilgisayar iade almıyor

GoodBooys

Hectopat
Arkadaşlar 06.04.2023 tarihinde vatanbilgisayar.com sitesinden Amazfit Band 7 akıllı bileklik satın aldım. Ürün elime ulaştı. Ve ekranı çok küçük geldi. O yüzden iade etmek istedim. Sitelerinde iade tuşu olmadığı için Vatan Bilgisayar WhatsApp hattına ulaştım. Fakat bu bileklikte kutu yandan yırtılarak açıldığı için iade almıyorlar. Ne yapabilirim?
123.PNG

Bu ekran görüntüsü onlara da ilet. Siz de bu şekilde açmışsınız, başka ne şekilde açmamı bekliyordunuz de.

Çözüm olmazsa THH başvurursun.

"Cevap vermeye bile tenezzül etmiyorsunuz." Böyle bir söylemde bulunmanız pek hoş görünmemiş, onlar da insan ve emin ol ki o dakikalarda senden başka yüzlerce insan ile iletişim halinde olabilirler. Sorunuza gelecek olursak, zaten mesajınızı yazmışsınız kutu açılımı ile alakalı, sakince cevap bekleyin.

Amazon harici firmalar kutusu açılan ürünleri iade almamak için ellerinden geleni yapmaktalar. THH'ye başvurursanız iade edebilirsiniz ancak süreç uzayacaktır. Ayrıca Amazfit Band veya Mi Band ürünleri akıllı bileklik oldukları için bu cihazlardan büyük ekran beklenmez. Keşke almadan önce araştırsaydınız, hiç uğraşmazdınız.

Temsilci Bug'a girmiştir, biraz düşündükten sonra veya üstlerine sorduktan sonra yazar herhalde. Ne diyecek ben de merak ettim.

Ben cevap vereceğini düşünmüyorum. İlla işi yokuşa sürecekler.

"Cevap vermeye bile tenezzül etmiyorsunuz." böyle bir söylemde bulunmanız pek hoş görünmemiş, onlar da insan ve emin ol ki o dakikalarda senden başka yüzlerce insan ile iletişim halinde olabilirler. Sorunuza gelecek olursak, zaten mesajınızı yazmışsınız kutu açılımı ile alakalı, sakince cevap bekleyin.

Haklısınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı