Vatan bilgisayar indirim

Jakapo

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar vatancomputer ya da onun gibi bir firmanın yaklaşan bir indirimi hakkında haberi olan var mı? Yeni bir sistem dizme kararı aldım bu sebepten ötürü, bu bilgiye ihtiyacım var. Bilgisi olanlardan yardımlarını rica ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ülkemizin şu şartların da kolay kolay %30 indirim yapacaklarını zannetmiyorum, sistem toplayacaksanız Sinerji,İnventus,HepsiBurada,Eksen Bilgisayar gibi firmaların sitesine bakarak güncel fiyatları öğrenebilirsiniz, ayrıca amazon.com'dan da bir kaç parçayı gayet muhteşem fiyatlara getirtebiliyorsunuz benden demesi :)

Ülkemizin şu şartların da kolay kolay %30 indirim yapacaklarını zannetmiyorum, sistem toplayacaksanız Sinerji,İnventus,HepsiBurada,Eksen Bilgisayar gibi firmaların sitesine bakarak güncel fiyatları öğrenebilirsiniz, ayrıca amazon.com'dan da bir kaç parçayı gayet muhteşem fiyatlara getirtebiliyorsunuz benden demesi :)
Amazon üzerinden parça bulmuştum aslında ama vergiler ile birlikte normal almakla aynı fiyata geleceğini okumuştum. Sizce amazon üzerinden vergilere rağmen daha ucuza getirme şansım var mı?

Her şey ucuz olacak diye bir şey yok hatta bazıları daha bile pahalıya gelebilir. Dün mesela amazon fransa'da 250gb samsung evo ssd 75 dolardı tl fiyatı 340 yani 220 tl gibi bir fiyata geliyordu. Ayrıca 600tl lik bir ürünü ben kendim 480 tl ye aldım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı