Vatan Bilgisayar'da Nakit Ödemede İndirim

O oyunlarda İ5 sıkıntı çıkarmaz aslında hiç bir oyunda sıkıntı çıkarmaz. Sıvı soğutucuya gerek yok.
Ben overclock yapabileceğim bir işlemci istiyorum elbet bir şey için lazım olur. 2900 veriyorsam 3400'ü de veririm. Yani bilmiyorum aldım mı iyi bir şey almak istiyorum. İleriye dönük istemiyorum ve sadece oyun oynamayacağım. Bilişim bölümü okuyorum Web tasarım, grafik tasarım, veritabanı programlama gibi bir çok şey öğreniyorum. Programlama dilleri falan yani Cinema4d olsun Sony Vegas olsun, bir çok programı biliyorum ve Render de yapacağım elbet. Sadece oyun oynayacağım diyemem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Keşke kullanım amacınızı en başta ve bütçenizin 3400 Liraya çıkabileceğini söyleseydiniz.
lasalalal.PNG

Peki bir şey soracağım size bu Corsair Graphite serisi 230 Mid Atx siyah kasada kablo kirliliği olmuyor değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır, indirim yapılmıyor. Ben de sistem siparişi vereceğim bu hafta sonu. Önceden gittim ve sordum herhangi bir indirim olabiliyor mu diye. Hayır dediler. Hatta bazı ürünler İnternet fiyatından az da olsa pahalı olabiliyor. Yani sistem fiyatında indirim değil artma olabilir çok büyük ihtimalle. Hafta sonu indirimi de kalmadı artık. Ara ara normal indirimler yapıyorlar. Ek olarak yıl başında genel bir indirim söz konusu olur mu diye sordum. Onun hakkında şuan hiçbir bilgileri yokmuş.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı