Vatan Bilgisayar "INTEL 10100" sistem nasıldır?

Hocam bu siteden alışveriş yaptınız mı hiç? Ne zaman gelir? Sağlam gelir mi? Bir arıza olduğunda teknik destek alabilecek miyim?
O siteden 1 yıldır anakart, PSU, kasa v.b birçok farklı ürün aldım. Güvenilir bir sitedir.

Ancak unutmayın ki teknoloji şans işidir. Vatan bilgisayarda da iade veya garanti işlemlerinde sorun yaşayabilirsiniz Teknobiyotik, İtopya, Sinerji, QP gibi teknoloji sitelerinde de sorun yaşayabilirsiniz. Bu tamamen garanti sırasında sizinle ilgilenecek kişinin karakterine bağlı bir durum.

O siteden 1 yıldır anakart, PSU, kasa vb birçok farklı ürün aldım. Güvenilir bir sitedir.

Ancak unutmayın ki teknoloji şans işidir. Vatan Bilgisayar'da da iade veya garanti işlemlerinde sorun yaşayabilirsiniz Teknobiyotik, İtopya, Sinerji, QP gibi teknoloji sitelerinde de sorun yaşayabilirsiniz. Bu tamamen garanti sırasında sizinle ilgilenecek kişinin karakterine bağlı bir durum.

Bu konuda epey sanssiz oldugumu dusunuyorum. Ne yapacagim bilmiyorum
Depolama ve RAM az. Ram 2666mhz onu 3000 veya ustu olursa iyi olur. Ayrica kasa 2 fanli 4 fanli olanla degistirebilirsiniz.
Bu sekilde onerdiginiz bir sistem var midir ?
Pahalı, SSD kötü. Daha iyisi B460 anakart ile toplanabilir.
Ssd tavsiyeniz var mi ?

Ryzen 5 2600'ün dengi/rakibi 9. nesil i5'tir.

Ryzen 5 2600, 6 çekirdek 12 izleğe sahipken, i3 10100 4 çekirdek 8 izleğe sahiptir. Ayrıca Ryzen 5 2600 12NM üretime sahipken, i3 10100 14NM teknolojisiyle üretilmiştir.
Kısacası Ryzen 5 2600 > i3 10100

Hocam sadece teoride karşılaştırmak yerine pratikte de karşılaştırmak en iyisi olacaktır. Ayrıca R5 2600'ün rakibi 8. nesil i5'tir. Dolaylı yoldan yanlış bilgilendirme yapmayalım lütfen.

Geri
Yukarı