Vatan Bilgisayar iptal edilen sipariş kargolanır mı?

Nurse

Kilopat
Daha fazla  
Dün sabah Vatan Bilgisayar'dan bir monitör ve bir ekran kartı siparişi verdim. Bugün arayıp ekran kartını iptal etmek istediğimi söyledim ve işlemi başlattıklarını söylediler. Şimdi siparişlerime baktım da monitör kargoya verilmeyi bekliyor ancak iptal etme işlemi başlayan ekran kartının UPS'e teslim edildiği yazıyor. Mail adresime de siparişimin iptal edildiği mailini atmışlar biraz önce. Siparişi iptal olan ürün kargoya verilir mi? Böyle bir şey yaşayan oldu mu?

Dün sabah Vatan Bilgisayar'dan bir monitör ve bir ekran kartı siparişi verdim. Bugün arayıp ekran kartını iptal etmek istediğimi söyledim ve işlemi başlattıklarını söylediler. Şimdi siparişlerime baktım da monitör kargoya verilmeyi bekliyor ancak iptal etme işlemi başlayan ekran kartının UPS'e teslim edildiği yazıyor. Mail adresime de siparişimin iptal edildiği mailini atmışlar biraz önce. Siparişi iptal olan ürün kargoya verilir mi? Böyle bir şey yaşayan oldu mu?
Ürün şu anda Ankara'da görünüyor. Resmen dalga geçer gibi iş yapıyorlar. Defalarca sormama rağmen "İptal işlemi başladı artık kargoya veremezler" dediler ve gelen mailde de iptal işleminin tamamlandığı yazıyordu. Şubeyi sabahtan beri aradım, açan olmadı. (Malatya Şubesi). Şimdi bu ürün geldiğinde kapıda direk geri gönderme formu doldurtup gönderebilirim değil mi ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı