vatan bilgisayar kargo süresi

@Gamzeee19 ürünler bazen hazır stokta olmayabiliyor, tedarikçi (ithalatçı) firmalardan da beklenebiliyor. 5 gün sonra hala hazırlanıyor diye yazıyor ise o zaman arayın ;) azıcık acelecilik var gibi :)

İki gündür burda beyninizi şişirdim ama karton bugün 18.00 a kadar teslim edilecekmiş...oh be bian korktum hafta sonuna yetişmeyecek diye çarşamba akşam vermiştim siparişi bugün inş bi aksilik olmazsa elimde :)

Benim istediğim ürün stoklarda yokmuş. Başka bi mağazadan getireceğiz dediler 3 veya 5 iş günü içerisinde elinizde olur dediler. 7 gün oldu hala bekliyorum.

Benim geç gelmişti, aynı gün bir kaç farklı siteden sipariş verdim en son Vatan'dan aldığım anakart geldi yani gelemedi hasarlı olduğu için geri gönderildi bende şikayet edip ürünü elden teslim almayı teklif ettim. Bulunduğum şehirde bir şubesinde stoklara girmişti oradan gidip aldım. Ona rağmen yine hasarlı kutu getirdiler kabul etmedim biraz beklemenin sonucunda sağlam bir kutuda anakartımı alabildim. Sorunlu bir firma olarak listeme ekledim mümkün mertebe kullanmamayı öneriyorum. Uçuk ve abartı fiyatları insanları zarar sokmaktan başka bir işe yaramıyor. Ayrıca bilgisiz elemanları insanları yanlış yönlendiriyor, hadi onu da geçtim garantiye verdiğiniz ürünleri sorunsuz diye geri yollayabiliyorlar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı