Vatan Bilgisayar Servis Süresi

parlak58

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Cooler Master MasterWatt 700w 80+ isimli bir PSU almıştım geçen sene Vatan'dan ve ses yapıyor PSU cızırtı ve uğultu gibi bir ses, sizce Vatan'a götürsem kaç günde değişim yaparlar ya da onarırlar? Ve kesinlikle değiştirirler mi, iade falan vermezler değil mi? Sadece değişim istiyorum. Yedek bir PSU'm olmadığı için sıkıntı çekeceğim. Vatan'dan değişim yaptırmış bilgili arkadaşlar değişim aşaması hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vatan değişimlerde, iadelerde sorun çıkartıyor. Ben bir ara hopörler almıştım. Cızırtılı ses veriyordu ve kapağı çıkıyordu değişim istedim 15-16 gün beklettiler daha sonra olmayınca para iadesi yaptılar.

Bir ara anakart değiştirmek için gittim. 15 gün ile maksimum 30 gün içinde sonuç alırsınız demişlerdi. Fakat beklemek istemediğimden dolayı üstüne para ekleyip değişim yapmıştım. Anakartı almamın üzerinden 2 gün geçtiği için hemen değiştirdiler.

Ben 3 kere Vatan'a ürün götürdüm
Birisi Snopy SG-506, USB algılamıyordu, yaklaşık 2 hafta içerisinde değişimi yapıldı.
TTec marka USB kablom bozuldu, götürdüm 10 gün içerisinde değişim yapıldı.
En son, G213 klavyemin 6 tuşu çok sertti, basılmıyordu. Götürdüm, 25 günde değişim yapıldı.
Teknoloji işi şans işi :)

Bende şuan bekliyorum işlemciyi Destek Bilişime gönderdim. 3 gün içinde iade kabul - ürün hazır ve son olarak teslim edildi aşamaları gözüktü ; ama kim neye teslim edildi bilmiyorum bana gelen giden bişey yok henüz.

Bende şuan bekliyorum işlemciyi Destek Bilişime gönderdim. 3 gün içinde iade kabul - ürün hazır ve son olarak teslim edildi aşamaları gözüktü ; ama kim neye teslim edildi bilmiyorum bana gelen giden bişey yok henüz.
Merhaba konuyu biraz hortlatmış olucam yıllar sonra ama vatan servis numaramı nerden bulabilirim.

Geri
Yukarı